EFIKASNA INĐIJA: Stojanović podesio nišan protiv Železničara

PLS
TV Arena Screenshot
Inđijci su slavili rezultatom 4:1 protiv tima iz Pančeva

U poslednjem meču 8. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije fudbaleri Inđije bili su ubedljivi protiv Železničara rezultatom 4:1.

Domaćin je u nizu od sedam utakmica bez poraza, pored četiri remija, upisao je treći trijumf i bodovno se izjednačio sa timom iz Pančeva.

Nakon dva duela koja su odigrali bez golova, protiv Rada kod kuće i na gostovanju IMT-u, napadači Inđije napokon su proradili.

Aleksandar Desančić je načeo mrežu gostiju u 22. minutu, a sedam minuta kasnije, Slaviša Stojanović bio je nepogrešiv iz penala za 2:0.

Dragan Radosavljević je povisio na 3:0, a tačku na trijumf stavio je Slaviša Stojanović petim golom u sezoni. Simčevič postigao počasni pogodak za Železničar kome je ovo bio prvi poraz na strani ove sezone.