• VIŠE
    _
  • ENG
TRENUTNO NA PROGRAMU
/ TV program
Ne propustite na Areni
Fudbal
NEMAČKI KUP: Greuther Fürth - Borussia Dortmund
20:45 h
20. avg 2018.
LIVE prenosi
  • 11:15
    Formula 3 Silverstone: 1. trka
  • 13:00
    EVROPSKO PRVENSTVO: 1/2 Finale:
  • 14:00
    Formula 3 Silverstone: 2. trka
  • 14:15
    EVROPSKO PRVENSTVO: 1/2 Finale:
  • 15:00
    WRC NEMAČKA: Live Stage 2
  • 15:30
    NEMAČKI KUP: Drochtersen - Bayern München
  • 17:00
    PRVA LIGA CRNE GORE: Rudeš - Sutjeska
  • 17:00
    FRANCUSKA LIGA: Guingamp - PSG
  • 18:00
    ITALIJANSKA LIGA: Chievo - Juventus
  • 18:00
    BELGIJSKA LIGA: KSC Lokeren O.-Vl. - Standard de Liège
  • 18:15
    EVROPSKO PRVENSTVO KADETI: Za 3. mesto
  • 19:00
    SUPER LIGA SRBIJE: Čukarički - Proleter
  • 19:30
    EVROPSKO PRVENSTVO: Za 3. mesto
  • 20:00
    FRANCUSKA LIGA: Monaco - Lille
  • 20:00
    FRANCUSKA LIGA: Caen - Nice
  • 20:30
    EVROPSKO PRVENSTVO KADETI: Finale
  • 20:30
    ITALIJANSKA LIGA: Lazio - Napoli
  • 21:00
    EVROPSKO PRVENSTVO: Finale:
  • 22:55
    MaxBet NEWS
  • 23:00
    ARGENTINSKA LIGA: Argentinos - Godoy Cruz
  • 00:00
    BRAZILSKA LIGA: Corinthians - Gremio
  • 01:00
    ARGENTINSKA LIGA: River Plate - Belgrano
Fudbal
ITALIJANSKA LIGA: Lazio - Napoli
20:30 h
18. avg 2018.
/ Prikazujemo
Budite uvek u Areni
/ Vesti
Izdvajamo
"Cojones" i bizarno prijateljstvo Košte i Ramosa
"Sve što se dogodi na terenu, ostaje na terenu", rekao je Dijego Košta, posle još jednog prljavog duela sa kapitenom...
CSKA pozajmljuje u Liverpulu: Vlašić, pa Grujić?
Predstavnici ruskog kluba dogovorili su jednu pozajmicu u Liverpulu. Da li će i drugu?
Žestok udarac za Mančester siti
Najbolji asistent šampiona Engleske doživeo povredu na treningu i po svemu sudeći čeka ga duga pauza.
/ Rezultati
Pregled aktuelnih dešavanja
Klan Huvenil
1 - 0
CD Santa Rita
Manta
1 - 0
Orense SC
Slavija Prag
0 - 1
Jablonec
Moravia
0 - 1
Santa Rosa
Čukarički
0 - 0
Proleter N.S.
Kunic
0 - 1
Sion
Astorga
1 - 1
Unionistas
Ucam Mursija
1 - 0
Al Faiha
Valensija II
0 - 0
Humila
Zemplin
1 - 1
Senjica
Podbrezova
1 - 0
Zlate Moravce
Žilina
0 - 0
Sered
Elče
0 - 0
Granada
Braga II
0 - 0
Estoril
Liepaja
0 - 1
Metalu R.
Poprad
1 - 0
Odeva Lipanj
Zira
1 - 0
Kešla
Čelsi
1 - 0
Arsenal
Dinamo KIjev
1 - 0
Aleksandrija
Mosta
0 - 1
St.Endrjus