• VIŠE
    _
  • ENG
TRENUTNO NA PROGRAMU
/ TV program
Ne propustite na Areni
Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE:Napredak - Crvena zvezda
18:30 h
26. sep 2018.
LIVE prenosi
  • 10:20
    Formula 3: Spileberg 1. trka
  • 13:15
    ŠPANSKA LIGA: ElPozo Murcia - Besoccer Antequera
  • 15:00
    ITALIJANSKA LIGA: Parma - Caglairi
  • 15:00
    EHF LIGA ŠAMPIONA: Chekhovskie Medvedi - Sporting CP
  • 16:00
    SUPER LIGA SRBIJE: Napredak - Dinamo
  • 17:00
    FRANCUSKA LIGA: Lille - Nantes
  • 17:30
    EHF LIGA ŠAMPIONA: HC Vardar - IFK Kristianstad
  • 18:00
    ABA SUPERKUP: Partizan - Budućnost
  • 18:00
    ITALIJANSKA LIGA: Fiorentina - Spal
  • 18:00
    ZADAR TURNIR: FC Bayern Munich - Liaoning
  • 19:15
    ENDESA SUPERKUP: Finale
  • 20:00
    FRANCUSKA LIGA: Saint-Étienne - Caen
  • 20:30
    ITALIJANSKA LIGA: Sampdoria - Inter
  • 20:30
    ABA SUPERKUP: Cedevita - Crvena zvezda
  • 20:30
    ZADAR TURNIR: Fenerbahce - Olimpia Milano
  • 21:15
    BRAZILSKA LIGA: Sao Paolo - America
  • 22:55
    MaxBet NEWS
  • 00:00
    BRAZILSKA LIGA: Flamengo - Atletico MG
Fudbal
ARGENTINSKA LIGA:Boca Juniors - River Plate
22:45 h
23. sep 2018.
/ Prikazujemo
Budite uvek u Areni
/ Vesti
Izdvajamo
Navijači Napolija stigli u Beograd, oterali medije
Italijanski klub će protiv Crvene zvezde imati podršku oko 800 svojih "tifoza".
Šabanadžović: Anćelotija sada neće spasiti magla!
Član najslavnije generacije Crvene zvezde Refik Šabanadžović naglasio je za MONDO da će crveno-beli izvući pozitivan...
Sećanja: Kostakurta o "paklu" stadiona Zvezde
Legendarni defanzivac Milana Alesandro Kostakurta uoči početka Lige šampiona prisetio se duela sa crveno-belima...
/ Rezultati
Pregled aktuelnih dešavanja
Santos G.
0 - 0
Dep. Sapriza
San Francisko
2 - 2
Tauro
Kruz Azul
1 - 0
Atlas
Kselaju
0 - 0
Dep.Iztapa
Sport Bojs
3 - 1
Real Garkil.
Milonarios
2 - 2
Once Kaldas
Čalatenango
1 - 1
Aguila
Tihuana
0 - 0
Pačuka
Djokovic N.
1 - 2
Anderson K.
CD Santani
1 - 0
Libertad
San Karlos
2 - 0
Limon
Delfin
2 - 1
Emelek
Minesota
3 - 2
Portland
Avai
3 - 1
Žampajo Korea
San Lorenco
94 - 83
Boka Jun.
Leon
0 - 1
Lobos
Oaksaka
1 - 0
Dorados
Tapačula
0 - 1
Mineros Z.
Dalas
3 - 3
Florida
Komunikasiones
1 - 1
Dep.Petapa