• VIŠE
    _
  • ENG
TRENUTNO NA PROGRAMU
/ TV program
Ne propustite na Areni
Košarka
ENDESA LIGA:Valencia - Barsa Lassa
19:15 h
21. okt 2018.
LIVE prenosi
  • 08:30
    Moto X doubles
  • 10:50
    AUSTRALIJSKA LIGA: Melbourne Victory - Melbourne City
  • 12:50
    00 Odbojka: TURSKA LIGA: Arkasspor - Belediye Plevne
  • 13:15
    ŠPANSKA LIGA: Jaen Paraiso Interior - FC Barcelona Lassa
  • 13:45
    EHF LIGA ŠAMPIONA (Ž): Kobenhavn Handball - Rostov-Don
  • 14:00
    HEINEKEN CUP: Munster Rugby - Gloucester Rugby
  • 15:00
    HRVATSKA LIGA: Rudeš - Osijek
  • 15:00
    ITALIJANSKA LIGA: Roma - SPAL
  • 16:00
    PRVA LIGA CRNE GORE: Budućnost - Titograd
  • 17:00
    ABA LIGA: Krka - Partizan NIS
  • 17:00
    FRANCUSKA LIGA:PSG - Amiens
  • 17:30
    HRVATSKA LIGA: Istra - Dinamo
  • 17:50
    00 Fudbal: BELGIJSKA LIGA: Excel Mouscron - Standard de Liège
  • 18:00
    ITALIJANSKA LIGA:Juventus - Genoa
  • 19:00
    SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Rad
  • 20:00
    FRANCUSKA LIGA: Strasbourg - Monaco
  • 20:20
    30 Fudbal: BELGIJSKA LIGA: Genk - Eupen
  • 20:30
    ITALIJANSKA LIGA:Udinese - Napoli
  • 20:30
    ENDESA LIGA: Iberostar Tenerife - Estudiantes
  • 21:00
    ABA LIGA: Crvena zvezda mts - Igokea
  • 22:45
    ARGENTINSKA LIGA: Boca Juniors - Rosario
  • 22:55
    MaxBet NEWS
  • 00:00
    BRAZILSKA LIGA: Sao Paulo - Atletico PR
  • 01:00
    NHL: Chicago - Columbus
  • 02:00
    World boxing super series: 1/4 Finale Orlando Yunier Dorticos - Mateusz Masternak Emmanuel Rodriguez - Jason Moloney
  • 02:00
    MLB: LA Dodgers - Milwaukee 7. utakmica
Rukomet
EHF LIGA ŠAMPIONA (Ž):Metz Handball - Budućnost
17:00 h
21. okt 2018.
/ Prikazujemo
Budite uvek u Areni
/ Vesti
Izdvajamo
Rubin izbačen iz evropskih takmičenja!
UEFA je suspendovala klub iz Kazanja na godinu dana iz evropskih takmičenja zbog kršenja pravila finansijskog...
Zvezda angažovala "kralja" francuskih advokata
Crveno-beli angažovali najbolju advokatsku kancelariju u Francuskoj "Dipon-Moreti i Ve" iz Pariza posle pisanja...
/ Rezultati
Pregled aktuelnih dešavanja
Portland
3 - 0
San Antonio
Sidnej W
13 - 3
Melburn W
Panteras
29 - 47
Kapitanes
Mineros
16 - 21
Fuerca Rehia
NZ Brejkers
38 - 44
Sidnej Kings
Delfin
0 - 0
Aucas
Velington II
1 - 2
Velington T.
Real Espanja
0 - 0
Platense P.
Sport Bojs
1 - 1
Kantolao
Ouklend
1 - 0
Tasman
Hamilton V.
3 - 0
Vejtejker
Denver
65 - 49
Finiks
Kvilmes
25 - 20
Penjarol
Koban I.
0 - 1
Dep.Guastatoja
Stokton
0 - 1
San Hoze B.
Metapan
1 - 0
Luis Angel
Patriots
0 - 0
Once Kaldas
Dalas
69 - 69
Minesota
UPNFM
0 - 1
Motagva
Kanterberi
1 - 0
Sautern U.