LORIJEN ODNEO BODOVE IZ RENA: Teat autogolom odlučio pobednika

Teat
(Guliver/Imago Sports)
Atraktivnio je štoper domaćina zatresao sopstvenu mrežu

Fudbaleri Rena, u minuloj sezoni uz PSŽ najefikasniji u Ligi 1, potpuno su zatajili na premijeri i kod kuće upisali poraz od Lorijena rezultatom 1:0.

Pobednik je odlučen atraktivnim autogolom štopera domaćih Artura Teata.

Šok za Ren je usledio u 65. minutu. Gosti su pokrenuli akciju ispred svog kaznenog prostora, sa desne strane u prodor je krenuo Kalulu, uputio je centaršut u kazneni prostor rivala, a Artur Teat atraktivno smestio loptu u rašlje svog golmana Mandade.

U prvom delu najbolju šansu za domaćina propustio je Labor, na drugoj strani gosti su vrebali priliku iz kontra napada

U 55. minutu Santamarija je snažno šutirao sa 16 metara, a lopta je prohujala iznad same prečke golmana Lorijena. Nakon vođstva gostiju Girasi je bio u prilici ali je golman Lorijena istrčao i blokirao mu udarac.