Mladen Krstajić
17.01.2021. • 17:51

REMI NA DEBIJU: Krstajićev prvi meč na klupi TSC-a

MONDO/Uroš Arsić
Prvi klupski nastup u trenerskoj karijeri mladog stručnjaka završen nerešenim rezultatom

Bivši selektor Srbije Mladen Krstajić debitovao je remijem 0:0 na klupi ekipe TSC na pripremama u Turskoj!

U jakoj proveri protiv ruskog premijerligaša Arsenala iz Tule, tim iz Bačke Topole je pokazao više, ali iz njihove inicijative nije se izrodio gol za vođstvo uprkos svim stvorenim prilikama.

Za to vreme Rusi su pripretili preko Tkačova bez preciznog udarca u završnici.

Krstajić je u prvoj proveri na zimskim pripremama u Beleku iskoristio šansu da isproba dve ekipe po 45 minuta.

Za Arsenal je u  drugom poluvremenu igrao i bivši fudbaler Crvene zvezde Goran Čaušić.

Sastav TSC u prvom poluvremenu: Filipović, Varga, Petrović, Babić, Antonić, Tomanović (K), Santrač, Duronjić, Krsmanović, Đurić, Đokić.

Sastav TSC u prvom poluvremenu: Jorgić, Petković, Ponjević, Skopljak (K), Balaž, Tumbasević, Milićević, Banjac, Jug, Zec, Dostanić.