Otvori pretragu
Otvori navigaciju
Otvori navigaciju
arenasport1
Na programu od 06:00
Crvena zvezda - Voždovac
arenasport2
Na programu od 06:00
Monaco - Rennes
arenasport3
Na programu od 06:00
Shortlist, ep. 73
arenasport4
Na programu od 06:00
Finalni turnir, Beograd
arenasport5
Na programu od 06:00
Kenny
arenasport1x2
Na programu od 06:00
arenasport6
Na programu od 06:00
Atletico - Liverpool
arenasport7
Na programu od 06:00
Olympiacos - Atalanta
arenasport8
Na programu od 06:00
Chicago - Boston
arenapremium1
Na programu od 06:00
Arsenal - Leicester
arenapremium2
Na programu od 06:00
Monza - Torino
arenapremium3
Na programu od 06:00
Teme do Arene
Otvori pretragu
fudbaleri Italije sa selektorom Manćinijem
Fudbal
14.06.2022. • 11:22

LIGA NACIJA NA TV ARENA SPORT: Evropski šampion gostuje u Nemačkoj

fudbaleri Italije sa selektorom Manćinijem
Tanjug/(AP Photo/Martin Meissner)
Meč u Mehengladbanu počinje u 20.45 (TV Arena 1 Premium)

Poslednji takmičarski dan u junskom izdanju ovogodišnje Lige nacija donosi čak 12 utakmica, koje će sve biti prenošene na kanalima TV Arena sport, a ona koja privlači najviše pažnje biće igrana u Mehengladbahu, gde gostuje selekcija Italije (20.45, TV Arena 1 Premium).

Aktuelni evropski šampiona na "Borusija park" stiže kao lider na tabeli grupe 3 divizije A, ali pobeda u ovom duelu "panecerima" bi mogla da obezbedi preuzimanje te pozicije, uz pretpostavku da će Englezi izbeći novo iznenađenje protiv selekcije Mađarske (20.45, TV Arena 2 Premium).

Zanimljivo će biti i u Poljskoj koja će ugostiti Belgiju (20.45, TV Arena sport 1), kao i u Holandiji gde će gostvati selekcija Velsa ( 20.45 TV Arena 3 Premium).

LIGA NACIJA

Divizija A, grupa 3

Nemačka - Italija 20.45 (TV Arena 1 Premium)

Engleska - Mađarska 20.45 (TV Arena 2 Premium)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Divizija A, grupa 4

Holandija - Vels 20.45 (TV Arena 3 Premium)

Poljska - Belgija 20.45 (TV Arena sport 1)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Divizija B, grupa 1

Jermenija – Škotska 18.00 (TV Arena 2 Premium)

Ukrajina - Republika Irska 20.45 (TV Arena sport 5)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Divizija B, grupa 3

Bosna i Hercegovina – Finska 20.45 (TV Arena sport 2)

Rumunija - Crna Gora 20.45 (TV Arena sport 3)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Divizija C, grupa 1

Luksemburg - Farska Ostrva 20.45 (TV Arena sport 6)

Turska – Litvanija 20.45 (TV Arena sport 4)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Divizija D, grupa 1

Moldavija – Andora 18.00 (TV Arena 3 Premium)

Lihtenštajn – Letonija 20.45 (TV Arena sport 8)

Standings provided by SofaScore LiveScore

 

 

 

 

 

 

 

 

Poslednje vesti

Poslednji video snimci