POBEDA "BRĐANA" PRED PAUZU: Čukarički bez popusta protiv Mladosti GAT

Čuka
(MN Press)
Golovima Rogana i Ivanovića tim sa Banovog brda prekinuo je negativan niz

Fudbaleri Čukaričkog prekinuli su niz od četiri utakmice bez pobede. Nakon tri remija i poraza od Crvene zvezde pre tri dana, u 19. kolu Mozzart bet Superlige Srbije ugostili su Mladost GAT i slavili rezultatom 2:0 (2:0).

Čitav posao domaćin jer odradio za šest minuta. Levi bek Viktor Rogan je doneo vođstvo, malo kasnije Đorđe Ivanović duplirao prednost.

Deset minuta pre vodećeg pogotka Mladost GAT je promašila stopostotnu šansu. Nikola Popović je sa leve strane proigrao na drugoj  stativi Lazara Arsića, a njegov udarac izblokirali su na gol liniji golman Belić i defanzivac Tošić.

Bekovi domaćina odradili su odličan posao u  ofanzivi. U 30. minutu, sa levog krila Nemanja Tošič je uputio oštar centaršut na suprotnu stranu, loptu je sačekao Viktor Rogan, efektno zahvatio loptu glavom i pogodio dalji ugao - 1:0.

Nabačenu loptu Lučića sa desne strane, na drugu stativu je Ndijae u skoku glavom spustio na sedam metara od gola, natrčao je Đorđe Ivanović i pogodio za 2:0.

Čukarički: Belić, Rogan, Vujadinović, Kovačević, Tošić, Docić (Sisoko), Petković (Tomović), Ndijae, Ivanović (Adžić), Lučić (Kovač), Badamosi (Spasojević).

Mladost GAT: Milojević, Mandić, Mlađović, Tanasijević, Ilić, Maksimović (Sekulić), Denić (Maričić), Arsić, Dimitrov (Babić), Radulović (Radoman), Popović (Marušić).