• VIŠE
    _
  • ENG
TRENUTNO NA PROGRAMU
/ TV program
Ne propustite na Areni
Košarka
ABA LIGA:Budućnost VOLI - Partizan NIS
19:00 h
18. nov 2018.
LIVE prenosi
  • 11:30
    SVETSKI KUP:Singapure Dan 3.
  • 12:00
    TURSKA LIGA (Ž): Fenerbahçe - Galatasaray
  • 13:20
    ŠPANSKA LIGA: ElPozo Murcia – Peñíscola RehabMedic
  • 14:00
    EHF LIGA ŠAMPIONA (Ž): Besiktas Mogaz - HC Metalurg
  • 14:00
    AFRICKI KUP NACIJA KVALIFIKACIJE: South Africa - Nigeria
  • 15:30
    EHF LIGA ŠAMPIONA (Ž): Vipers Kristiansand - FTC-Rail Cargo Hungaria
  • 15:30
    AUTUMN INTERNATIONAL: Wales - Tonga
  • 17:00
    ABA LIGA: FMP - Cedevita
  • 17:30
    EHF LIGA ŠAMPIONA: Telekom Veszprém HC - IFK Kristianstad
  • 18:20
    AUTUMN INTERNATIONAL: Scotland - South Africa
  • 19:00
    ABA LIGA:Crvena zvezda mts - Mornar
  • 19:00
    EHF LIGA ŠAMPIONA (Ž):Budućnost - Larvik HK
  • 19:00
    EHF LIGA ŠAMPIONA: Barça Lassa - HC Vardar
  • 19:00
    NHL: Tampa Bay - Philadelphia
  • 20:10
    AUTUMN INTERNATIONAL: Ireland - New Zealand
  • 20:30
    ENDESA LIGA: Morabanc Andorra - Unicaja
  • 20:40
    EHF LIGA ŠAMPIONA (Ž): Györi Audi ETO KC - HC Podravka Vegeta
  • 21:00
    ARGENTINSKA LIGA: Boca Juniors - Patronato
  • 22:00
    BRAZILSKA LIGA: Corinthians - Vasco
  • 22:30
    WRC AUSTRALIJA: Live Stage 3
  • 22:55
    MaxBet NEWS
  • 03:00
    WRC AUSTRALIJA: Live Stage 4
Košarka
ABA LIGA:Crvena zvezda mts - Mornar
19:00 h
17. nov 2018.
/ Prikazujemo
Budite uvek u Areni
/ Vesti
Izdvajamo
Veliko priznanje za film "250 stepenika" - Medalja čast
Dokumentarni film produkcije PGMnetwork u najužoj konkurenciji za Gran pri nagradu festivala u Milanu.
Kad žena zapreti - novi, bogatiji ugovor golmanu Zvezde
Golman Crvene zvezde Milan Borjan mogao bi da, zahvaljujući odličnim odbranama, ali i svojoj supruzi, uskoro dobije...
Lovren: Napravite novi stadion ili iskopajte sebi...
Štoper hrvatske reprezentacije Dejan Lovren posle trijumfa nad Španijom u Ligi nacija govorio o nacionalnom...
/ Rezultati
Pregled aktuelnih dešavanja
Žampajo Korea
1 - 0
Boa
Bulazak
0 - 0
Burg An Bres
Limož
2 - 0
Nanter
Poatje
11 - 5
Evre
V.Britanija W
0 - 2
Grčka W
Steaua
22 - 14
Din.Bukurešt
Spartak S.
23 - 20
Novi Pazar
Nemačka W
29 - 26
Belgija W
Ourense
26 - 19
La Korunja
Milano Rosoblu
0 - 1
Cel am Ze
Bosco
31 - 33
Hermes
Tamiš
45 - 37
Vojvodina
Budućnost W
13 - 16
Larvik W
Borac
45 - 30
Metalac V.
Barselona
16 - 15
Vardar Pro
Sloboda U.
42 - 38
Dunav
Libeke
15 - 9
Rajn Vikings
Emsdeten
15 - 15
Desau
Brno
37 - 43
Sluneta Usti
Kapfenberg
45 - 25
Ubsc Grac