RADUNOVIĆ USPEŠNIJI OD VULIĆA: Kaljari u šesnaestini finala Kupa Italije

Vulić
MN Press
Peruđa poražena 3:2 na Sardiniji

Kaljari je pobedom 3:2 (1:1) protiv Peruđe prošao u šesnaestinu finala Kupa Italije i igraće protiv boljheg iz duela Bolonja - Kozenca.

Domaćini čiju mrežu čuva srpski golman Boris Radunović povela je u 2. minutu preko Altarea, ali su gosti, za koje je veoma dobro igrao Miloš Vulić, preko Melhiorija (32) i De Serija (67) napravila je preokret.

Ipak, domaćini su preko Lapadule (80 penal) i Viole (89, gol iz slobodnog udarca sa 256 metara) stigli do trijumfa.

Udineze se uz mnogo muka eliminisao FeralpiSalo 2:1 (1:0). Kombinovani tim trenera Sitila poveo je u 12. minutu iz penala (Deulofeu), da bi Sukses uvećao prednost u 64. minutu. Međutim, Siligardi je samo tri minuta kasnije smanjio prednost domaćina, ali nije uspeo da napravi senzaciju.

Sampdorija je golom Sabirija u 67. minutu eliminisala Ređinu 1:0. Filip Đuričić je presedeo meč na klupi.