Protiv Lazara Ranđelovića stativa i VAR, ali Rubin savladao Fakel

25.09.2023 20:12
Protiv Lazara Ranđelovića stativa i VAR, ali Rubin savladao Fakel MN Press

Kladio se Rubin na Srbe, doveo je Lazara Ranđelovića, Nikolu Čumića i Uroša Drezgića u smiraj prelaznog roka i to im se donekle isplaćuje jer su pobedili na gostovanju Fakel 1:0 (0:0) u devetom kolu Premijer lige i počeli beg iz opasne zone.

Junak trijumfa bio je rezervista Valentin Vada koji je u posle 120 sekundi na terenu realizovao asistenciju Kabutova i doneo svom timu drugu ovosezonsku pobedu. U centru pažnje ipak je bio srpski krilni napadač Lazar Ranđelović, uz eks štopera Partizana Igora Vujačića jedini starter u timu od "naših" igrača.

Doskorašnji igrač Olimpijakosa nije imao sreće da dobru igru kruniše, jer mu je VAR poništio pogodak u 15. minutu (dosuđen faul), da bi pre pogotka pogodio stativu, a imao je još nekoliko zapaženih akcija. Nikola Čumić je ušao u igru u 68. minutu, a Drezgić je meč gledao sa klupe.