• VIŠE
    _
  • ENG
TRENUTNO NA PROGRAMU
/ TV program
Ne propustite na Areni
Košarka
FIBA LIGA ŠAMPIONA: Partizan - PAOK
18:30 h
22. feb 2017.
LIVE prenosi
  • 07:00
    AUSTRALIJSKA LIGA: Central Coast Mariners - Melbourne Victory
  • 12:30
    ITALIJANSKA LIGA: Bologna - Inter
  • 13:00
    KUP RADIVOJA KORAĆA MLADI: Finale
  • 14:00
    SUPER LIGA SRBIJE: Rad - Partizan
  • 15:00
    FRANCUSKA LIGA: Bordeaux - Guingamp
  • 15:00
    HRVATSKA LIGA: Osijek - Rijeka
  • 15:00
    ITALIJANSKA LIGA: Chievo - Napoli
  • 15:00
    ITALIJANSKA LIGA: Sampdoria - Cagliari
  • 17:00
    FRANCUSKA LIGA: Lyon - Dijon
  • 17:00
    HRVATSKA LIGA: Split - Hajduk
  • 18:00
    ITALIJANSKA LIGA: Roma - Torino
  • 18:00
    ARGENTINA OPEN: Finale
  • 18:30
    COPA DEL REY: Finale
  • 19:00
    EHF LIGA ŠAMPIONA: RK Celje Pivovarna Lasko - KS Vive Tauron Kielce
  • 20:00
    BELGIJSKA LIGA: Genk - Sporting Charleroi
  • 20:45
    ITALIJANSKA LIGA: Milan - Fiorentina
  • 21:00
    KUP RADIVOJA KORAĆA:Finale
  • 21:00
    FRANCUSKA LIGA: PSG - Toulouse
  • 21:00
    BRAZILSKA PAULISTA: Linense - Palmeiras
  • 22:55
    Arena sport NEWS
Fudbal
LIGA EVROPE: Saint-Etienne - Manchester United
18:00 h
22. feb 2017.
/ Prikazujemo
Budite uvek u Areni
KAKO DO ARENE
Najkraćim putem do nas
/ Vesti
Izdvajamo
Ražnatović: Finale Kupa kakvo je Srbija htela
"Ove sezone nije bilo realno očekivati od Mege nešto više", poručio prvi čovek ovog kluba Miodrag Ražnatović.
Spartak - Vojvodina ukupno 1:9!
U "Derbiju ravnice" novi neprijatan rezultat po Subotičane.
Konačno: Pustiše Gabigola da igra, pogodio za 0:1!
Bez suspendovanog kapitena Maura Ikardija, milanski Inter je tek u finišu stigao do pobede na gostovanju u Bolonji....
/ Rezultati
Pregled aktuelnih dešavanja
Olten
0 - 0
Rapersvil
Efes
10 - 12
Banvit
Ažoa
0 - 0
Red Ajs
Beroe
14 - 14
Lukoil
Olomouc
1 - 0
Homutov
Hutenberg
17 - 16
Ferndorf
Desau
15 - 18
Vilhelmshavener
Bitighajm
15 - 14
Konstanc
Esen
13 - 13
Emsdeten
Magdeburg
17 - 13
Tatabanja
Nojhauzen
18 - 14
Frizenhajm
Monpelje
13 - 3
Tuluz
Lids
28 - 36
Šefild
Nižnji Novg.
26 - 25
Zenit
Klosterneuburg
24 - 37
VBC Vels
Žilina
0 - 2
Nove Zamki
Monako
25 - 29
Asvel Lion
Kasel
1 - 0
Bad Nauhajm
Turgau
0 - 1
Langnetal
Olimpija Lj.
2 - 1
Vsv