pre 1 sat 22: 57
Kasno buđenje Podgoričana: Jermeni poslali Budućnost i Lalatovića u Ligu konferencije
Jermenski prvak remijem 2:2 (2:0) prošao u drugo koklo kvalifikacija za UEFA Ligu šampiona.
Pred završni trening ekipe uoči sutrašnjeg duela sa Mančester sitijem, u prvom kolu grupne faze Lige šampiona (21.00, TV Arena 1 Premium), trener Crvene zvezde, Barak Bahar, obratio se engleskim medijima i srpskim izveštačima sa Ostrva.
Izraelski stručnjak odmah je podsetio javnost da će sa svojim fudbalerima ići ni manje ni više nego na aktuelnog evropskog prvaka, sa trofejnim magom u ulozi stratega, Žozepom Pepom Gvardiolom, golgeterom ekstra klase Erlingom Halandom, mnoštvom vrhunskih igrača na drugim pozicijama, upravom koja nemilice troši pare za novajlije i plate...
"Svi poznaju tim protiv koga igramo, sutra bi trebalo da pokažemo našu snagu. Nismo imali mnogo vremena da pripremimo za ovaj meč, svi znamo da smo imali mnogo obaveza u domaćem prvenstvu. Ali ispred nas je mnogo posla, jer do utakmice ima još vremena", poručio je Barak Bahar.
Javnost, stručnjaci i navijači radoznali su da vide da li će prvak Srbije poptuno odustati od svog ofanzivnog stila, zbog njegove rizičnosti u okršajima sa napadački potentnim timovima, modifikovati je ili ostati privržena svom stilu, čak i posle dva vezana poraza sa previše primljenih pogodaka u poslednjim kolima nacionalne lige.
"Neću mnogo da menjam. Igraćemo sa najboljim timom kojim raspolažemo. Znam da moramo da podignemo naš nivo igre, budemo oni kakvi smo navikli tokom leta. Potrebno je i da imamo dobar dan i sreća, a Mančester loš dan".
Pep Gvardiola je u toku dana, na svojoj konferenciji za medije, ukazao poštovanje Baraku Baharu rečima da je reč o hrabrom stručnjaku. Međutim, svestan je Izraelac da strateg Mančester Sitija neće imati ni trunku emocija na početku odbrane kontinentalnog trona.
"Lepo je čuti da je Pep rekao tako nešto za mene, reč je o jednom od najboljih trenera u istoriji fudbala. Ali mi moramo da opravdamo njegove reči i pokažemo se na terenu. Voleo bih da posle meča sednem sam sa sobom i kažem da smo bili hrabri, pametni i onakvi kakvi stalno treba da budemo“.
Upitan je i ko jće igrati trećeg štopera, pored Mijailovića i kapitena Dragovića. Kandidat je i novajlija Điga?
!Videćemo sutra kako ćemo igrati. Imamo dobre igrače, sa mnogo samopouzdanja. Sačekajte sutra", kratko je odgovorio Bahar.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
12.12.2023 17: 30
Defanzivac najtrofejnijeg kluba srpskog fudbala zna da bi osvajanje bod(ov)a protiv Mančester sitija odjeknulo Starim kontinentom.
11.12.2023 13: 28
Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je danas da je na blagajnama stadiona "Rajko Mitić" dostupan rezervisan kontingent ulaznica za severnu tribinu i duel protiv Mančester sitija u Ligi šampiona.
11.12.2023 12: 05
Azerbejdžanski arbitar Alijar Agajev sudiće duel između Crvene zvezde i Mančester sitija u sredu (18.45, TV Arena 1 Premium), u šestom kolu Grupe "G" UEFA Lige šampiona.
11.12.2023 11: 45
Erling Haland i Žeremi Doku, kao i duže vremena povređeni Kevin De Brujne neće igrati za Mančester siti protiv Crvene zvezde u poslednjem kolu Grupe "G" UEFA Lige šampiona.
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 2d
pre 1 sat 22: 57
Jermenski prvak remijem 2:2 (2:0) prošao u drugo koklo kvalifikacija za UEFA Ligu šampiona.
pre 1 sat 22: 25
Španski fudbaler Raul Moro prešao je iz Valjadolida u Ajaks, saopštio je danas četvorostruki prvak Evrope.
pre 2 sata 21: 26
Vlahović je za mladu reprezentaciju Srbije odigrao šest mečeva i postigao četiri gola. Specija će u narednoj sezoni igrati u Seriji B.
pre 2 sata 21: 20
Legenda nemačkog fudbala udelio dobar savet golmanu Katalonaca.
Ostavite komentar