Remi Voždovca i Mladosti iz Lučana, Nešković sprečio poraz "zmajeva"

23.02.2023 18:27
Remi Voždovca i Mladosti iz Lučana, Nešković sprečio poraz "zmajeva" MN Press

Voždovac i Mladost iz Lučana remizirali su 1:1 (0:1) u meču 23. kola Mozzart bet Superlige. Gosti su vodili pogotkom Nenada Adamovića, a bod "zmajevima" doneo je Nešković.

Voždovac je dominirao, napadao, a Mladost iz Lučana je na odmor otišla sa prednošću. U jeku napada "zmajeva", iskusni Marko Mirić je poslao odličan pas ka Nenadu Adamoviću koji je iskosa sa leve strane nadmudrio Krunića. Uz prečku Milana Marčića na startu meča, bio je to drugi udarac u okvir gola gostiju, dok je domaćin pokušavao iz prekida i dva puta bio nadomak pogotka.

Domaćinima se pritisak u nastavku isplatio u 68. minutu. Napadač Borislav Burmaz je efektno glavom spustio loptu Mihajlu Neškoviću, koji je uz odličan prijem efektno završio akciju preciznim udarcem sa desetak metara.

Rasplamsala se bitka, obe ekipe su pokušavale da dođu do pobede. Bilo je pokušaja na obe strane, ali su mreže ostale "začarane" za ofanzivce, pa je ostalo pravednih 1:1.