17.02.2023 19:52
Vasiljević ulovio "zmajeve" u Lazarevcu: Stanivuković ispravio svoju grešku i odbranio penal Pantoviću MN Press

Kolubara je kao i prošle sezone pobedila Voždovac 1:0 (0:0) u Lazerevcu! Gol odluke u 22. kolu Mozzart bet Superlige postigao je kapiten Nikola Vasiljević u 79. minutu, a u centru pažnje bio je golman domaćina Dejan Stanivuković, koji je skrivio, pa odbranio penal.

Malo je toga moglo da se vidi u prvom poluvremenu, jer se uglavnom igralo na sredini terena i pitanje je da li bi bilo drame u 35. minutu da se za to nije pobrinuo golman Kolubare Dejan Stanivuković. Kardinalno je pogrešio kada je krenuo na jednu povratnu loptu. Pormašio je ceo fudbal da bi zatim i nespretno oborio Noveskog. Sudija je dosudio penal, a ponovo je Stanivuković bio u centru pažnje. Uspeo je da pročita snažan udarac Miloša Pantoivća i da ispravi sopstvenu grešku.

Ništa se posebno nije dešavalo sve do 79. minuta, kada je Nemanja Nikolić sjajno izveo prekid sa desne strane, a štoper Vasiljević u padu poslao loptu u sam gornji ugao. Bio je to zlata vredan gol jer je Kolubara bar na 48 sati stigla do osmog mesta.

Pokušao je Voždovac da uzvrati, ali je završio meč u Lazarevcu bez udarca u okvir gola, ako ne računamo na penal! Novo bledo izdanje ekipe Nikole Puače.