TV PROGRAM 27.07.2016

Arena Sport je koncept četiri sportska kanala. Prvi kanal, Arena Sport 1,  nalazi se u osnovnoj ponudi većine kablovskih operatera i dostupan je svima. Preostala tri, Arena Sport 2, 3 i 4, su digitalna i nalaze se u okviru posebnog Arena Sport paketa u ponudi kablovskih operatera.
Ukoliko ste ljubitelj sporta, pratite najpoznatije svetske, ali i domaće lige i želite da postanete korisnik Arena Sport paketa kliknite ovde
Podeli na Facebook Podeli na Twitteru
TV Program 1
01:00uživouzivoMLB
Chicago Cubs - Chicago White Socks
03:30Auto-moto
GP3 Hungaroring Race 2
04:30Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Backa - Partizan
06:30Emisija
SPORTING GREATS: Joe Frazier
07:00Auto-moto
GP2 Hungaroring Race 2
08:00Emisija
Great Sporting Moments EP 01
08:30Emisija
Football Stars EP17
09:00Košarka
ABA LIGA: Best off Cibona - Olimpija
10:30Dnevnik
ARENASPORT: News
11:00Fudbal
BELGIJSKA LIGA: Super Cup Club Brugge - Standard de Liege
13:00Fudbal
International Champions Cup 2016: Inter - PSG
14:45Fudbal
LIGA SAMPIONA KVALIFIKACIJE: Dinamo Zagreb - Dinamo Tbilisi
16:30Emisija
ROAD TO RIO: Ep 49
17:00Emisija
Great Sporting Moments EP 02
17:30Emisija
Great Sporting Moments EP 02
18:00uživouzivoFudbal
PRIJATELJSKA UTAKMICA: Bayer 04 Leverkusen - FC Porto
20:00Emisija
FIFA Football: Magazin
20:30Fudbal
FOOT BRAZIL: Pregled
21:00Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Napredak
22:55uživouzivoDnevnik
ARENASPORT: NEWS
23:30Fudbal
COPA LIBERTODORES: Finale Game 1 Independiente del Valle - Atlético Nacional
TV Program 2
00:00Fudbal
International Champions Cup 2016: Inter - PSG
02:00Emisija
ROAD TO RIO: Ep 69
02:30Auto-moto
GP2 Hungaroring Race 2
03:30Boks
Weekly - MAGAZIN
04:00Auto-moto
ABS Magazin
04:30Rukomet
EHF LIGA SAMPIONA: Best off Flensburg - Kiel
06:00Košarka
SRPPSKA LIGA: Best Off Crvena Zvezda - Partizan Game4
07:45Emisija
INTERNATIONAL RIVALRIES: Ep 01
08:15Tenis
ATP KITZBUHEL: Finale
10:00Boks
Boxing Files Ep 04
10:30Boks
Knock Out Files Ep 04
11:00Boks
KOTV Classics 2015 Ep 28
12:00Bejzbol
MLB: Chicago Cubs - Chicago White Socks
14:30Auto-moto
INDYCAR: Toronto Pregled
15:30Emisija
ITU Triathlon
16:00Auto-moto
WRC: Finska Magazin
16:30Rukomet
EHF LIGA SAMPIONA: Best off Veszprem - Zagreb
18:00Košarka
SRPPSKA LIGA: Best Off Partizan - Crvena Zvezda Game 1
19:45Emisija
INTERNATIONAL RIVALRIES: Ep 03
20:15Odbojka
SVETSKA LIGA: Finale
22:00Boks
TOP RANK: Terence Crawford - Viktor Postol
TV Program 3
00:00Fudbal
LIVERPOOL TV: Archive
02:00Fudbal
ITALIJANSKA LIGA: Best off Palermo - Juventus
04:00Fudbal
PRIJATELJSKA UTAKMICA Inter - PSG
06:00Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Napredak
08:00Fudbal
International Champions Cup 2016: Borussia Dortmund - Man UTD
10:00Fudbal
LIGA SAMPIONA: Malmo - Real Madrid
12:00Fudbal
FRANCUSKA LIGA: Best off Saint Etienne - PSG
13:45Fudbal
ITALIJANSKA LIGA: Best off Lazio - Juventus
15:30Emisija
FOOTBALL STARS: Ep 17
16:00Fudbal
BRAZILSKA LIGA: Santa Cruz - Coritiba
18:00Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Backa - Partizan
20:00Fudbal
Shakhtar Donetsk - BSC Young Boys
22:00Fudbal
LIGA SAMPIONA: Manchester United - Wolfsburg
TV Program 4
00:00Košarka
ENDESA LIGA: Best Off Real Madrid - Valencia Game 2
01:45Boks
KOTV Weekly - MAGAZIN
02:15Auto-moto
Racing Trough Time Ep. 01
03:15Fudbal
COPA LIBERTADORES: Pregled
03:45Fudbal
FIFA Football: Magazin
04:15Fudbal
LIGA SAMPIONA: BATE - Bayern Leverkusen
06:00NHL
Best Off NY Rangers - Pittsburgh Game 1
08:00Emisija
DOKUMENTARNI FILM: No place like home
09:00Fudbal
LIVERPOOL TV: Archive
11:00Poker
WPT 13 Ep 26
12:00Košarka
ENDESA LIGA: Best Off Valencia - Real Madrid Game 3
13:45Auto-moto
WRC Italia Pregled
14:45Emisija
ROAD TO RIO: Ep 69
15:15Boks
KOTV Weekly - MAGAZIN
15:45Fudbal
FOOT BRAZIL: Pregled
16:15Fudbal
LIGA SAMPIONA: Porto - Dinamo Kyiv
18:00NHL
Best Off San jose - LA Game 1
20:00Emisija
Great Sporting Moments EP 02
20:30Fudbal
Football Stars EP18
21:00Fudbal
TOTTENHAM TV: Archive
23:00Poker
WPT 13 Ep 28
TV Program 5
15:00Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Napredak
16:50NCAA
Best Off Niami - Villanova
18:30Rukomet
BUNDES LIGA: Best off Rhein Necker Lowen - Kiel
20:00Fudbal
BRAZILSKA LIGA: Vitoria - Santos
22:00MLB
Chicago Cubs - Chicago White Socks
*Programska šema je podložna promenama.

Najnovije vesti