TV PROGRAM 26.09.2016

Arena Sport je koncept četiri sportska kanala. Prvi kanal, Arena Sport 1,  nalazi se u osnovnoj ponudi većine kablovskih operatera i dostupan je svima. Preostala tri, Arena Sport 2, 3 i 4, su digitalna i nalaze se u okviru posebnog Arena Sport paketa u ponudi kablovskih operatera.
Ukoliko ste ljubitelj sporta, pratite najpoznatije svetske, ali i domaće lige i želite da postanete korisnik Arena Sport paketa kliknite ovde
Podeli na Facebook Podeli na Twitteru
TV Program 1
01:00Emisija
FUDBAL LIGA EVROPE
02:00uživoBejzbol
MLB: St Louis - Chicago Cubs
04:30Emisija
AUTOMOTOSPORT - WRC: Francuska
05:00Fudbal
ARGENTINSKA LIGA: Boca Juniors - Quilmes
07:00Magazin
FIFA Football
07:30Auto-moto
ABS Show
08:00Boks
KOTV Weekly
08:30Fudbal
LIGA SAMPIONA: Magazin
09:00Košarka
Turnir Krit: Finale
10:30Dnevne vesti
Arena sport news
11:00Fudbal
FRANCUSKA LIGA: Nancy - Nice
13:00Fudbal
ITALIJANSKA LIGA: Torino - Roma
14:45Fudbal
ARSENAL TV: Arsenal - Chelsea
16:30Magazin
CLUBLAND
17:00Fudbal
BH TELEKOM PREMIJER LIGA: Zrinsjki - Celik
19:00Fudbal
FRANCUSKA LIGA: Pregled Kola Emisija
19:30Fudbal
ITALIJANSKA LIGA: Pregled Kola Emisija
20:00uživoFudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Pregled Kola
21:10Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Vojvodina
22:55uživoDnevne vesti
Arena sport news
23:30Auto-moto
Mobil Auto
TV Program 2
01:00Fudbal
BH TELEKOM PREMIJER LIGA: Zeljeznicar - Metallege
02:00Košarka
KO
03:00Rukomet
EHF LIGA SAMPIONA: MOL-Pick Szeged - Rhein-Neckar Lowen
04:00Emisija
BUNDES LIGA
06:00Košarka
ENDESA SUPER KUP: Finale
07:45Auto-moto
WRC: Francuska Emisija
08:15Hokej
WORLD CUP OF HOCKEY: Polufinale
10:00Boks
Anthony Crolla - Jorge Linares
12:00Bejzbol
MLB: St Louis - Chicago Cubs
14:30Auto-moto
WRC Poland
15:30Emisija
Price of the gold
16:30Rukomet
EHF Liga Sampiona: HC Meshkov Brest - KS Vive Tauron Kielce
18:00Košarka
ZADAR DOGUS KOSARKASKI TURNIR: Finale
19:45Rukomet
BUNDES LIGA
20:45Hokej
WORLD CUP OF HOCKEY: Polufinale 2
22:00Boks
Boxing Files
23:00Boks
KOTV Classics
TV Program 3
01:00uživoFudbal
ARGENTNSKA LIGA: Defensa y Justicia - River Plate
03:00Emisija
DOKUMENTARNI FILM: Sepp Blatter
04:00Fudbal
FRANCUSKA LIGA: Sanint-Etienne - Lille
05:45Emisija
Clubland
06:15Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Rad - Cukaricki
08:00Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Metalac - Partizan
10:00Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Crvena zvezda - Vojvodina
12:00Fudbal
LIVERPOOL TV: Liverpool - Hull City
14:00Fudbal
CESKA LIGA: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha
16:00Fudbal
ITALIJANSKA LIGA: Palermo - Juventus
18:00Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Metalac - Partizan
20:00Fudbal
FRANCUSKA LIGA: Lorient - Lyon
22:00Fudbal
LIGA
TV Program 4
01:30Fudbal
CESKA LIGA: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha
03:45Emisija
FIFA Football
04:15Fudbal
LIGA SAMPIONA: PSV - Atletico Madrid
06:00Fudbal
ITALIJANSKA LIGA: Palermo - Juventus
08:00Fudbal
BRAZILSKA LIGA: Palmeiras - Coritiba
10:00Fudbal
ITALIJANSKA LIGA: Napoli - Chievo
12:00Košarka
ENDESA SUPER KUP: Finale
13:45Emisija
Playing for the Mob
15:15Emisija
FUDBAL - LIGA SAMPIONA
15:45Emisija
FIFA Football
16:15Fudbal
LIGA SAMPIONA: Manchester City - Borussia Monchengladbach
18:00Emisija
FUDBAL - LIGA EVROPE
19:00uživoFudbal
ITALIJANSKA LIGA: Crotone - Atalanta
21:00uživoFudbal
ITALIJANSKA LIGA: Cagliari - Sampdoria
23:00Poker
WSOP
TV Program 5
15:00Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Metalac - Partizan
16:50Košarka
TURNIR KRIT: Finale
18:30Rukomet
EHF LIGA SAMPIONA: MOL-Pick Szeged - Rhein-Neckar Lowen
20:00Fudbal
ARGENTINSKA LIGA: Boca Juniors - Quilmes
22:00Fudbal
ARSENAL TV: Arsenal - Chelsea
*Programska šema je podložna promenama.

Najnovije vesti