TV PROGRAM 30.06.2016

Arena Sport je koncept četiri sportska kanala. Prvi kanal, Arena Sport 1,  nalazi se u osnovnoj ponudi većine kablovskih operatera i dostupan je svima. Preostala tri, Arena Sport 2, 3 i 4, su digitalna i nalaze se u okviru posebnog Arena Sport paketa u ponudi kablovskih operatera.
Ukoliko ste ljubitelj sporta, pratite najpoznatije svetske, ali i domaće lige i želite da postanete korisnik Arena Sport paketa kliknite ovde
Podeli na Facebook Podeli na Twitteru
TV Program 1
00:00Poker
WPT 13 EP 03
01:00Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Pregled Sezone
02:00NHL
San Jose - Pittsburgh Finale Game 4
04:00Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Best off Partizan - Spartak
06:00Emisija
Football's Greatest Managers Giovanni Trapattoni
06:30Emisija
SPORTING GREATS: Jack Nicklaus
07:00Auto-moto
WRC Italia
08:00Emisija
FIFA Football: Magazin
08:30Emisija
ROAD TO RIO: Ep 33
09:00Košarka
SRPSKA LIGA: FINALE Crvena zvezda - Partizan Game 3
10:30Dnevnik
ARENASPORT: News
11:00Odbojka
SVETSKA LIGA SAD - Italija
13:00Fudbal
COPA AMERICA: Meksiko - Cile
14:45Bejzbol
MLB: Texas - NY Yankees
17:00Emisija
ROAD TO RIO: Ep 34
17:30Auto-moto
ABS Show
18:00Emisija
ARENA SPECIJAL Valentino Rossi
18:30Auto-moto
WRC: Poljska Magazin
19:00uživouzivoAuto-moto
WRC: Poljska Live Stage 1
20:00Fudbal
FUDBAL NA PESKU EVROPSKI KUP: Finale
21:00Košarka
ENDESA LIGA: Finale Barcelona - Real Madrid Final Game
22:55uživouzivoDnevnik
ARENASPORT: NEWS
23:30Emisija
FIFA Football: Magazin
TV Program 2
00:00Fudbal
ARSENAL TV: Archive
02:00Emisija
MAGAZIN - ROAD TO RIO: Ep 31
02:30Auto-moto
WRC Portugal
03:30Auto-moto
WRC: Poljska Magazin
04:00Auto-moto
Mobil Auto
04:30Rukomet
EHF LIGA SAMPIONA: Best off Kielce - Barcelona
06:00Košarka
ENDESA LIGA: Finale Real Madrid - Barcelona Game 2
07:45Emisija
INTERNATIONAL RIVALRIES: Ep 02
08:15Odbojka
GRAND PRIX Japan - Srbija
10:00Boks
Joshua vs. Breazeale
12:00Fudbal
BRAZILSKA LIGA: Flamengo - Fluminense
14:00Emisija
MAGAZIN - ROAD TO RIO: Ep 32
14:30Auto-moto
INDYCAR: Wisconsin Pregled
15:30Košarka
EMISIJA: U OBRUCU
15:30Rukomet
EHF LIGA SAMPIONA: Best off Celje - PSG
18:00Košarka
ENDESA LIGA: Finale Barcelona - Real Madrid Game 3
19:45Emisija
INTERNATIONAL RIVALRIES: Ep 03
20:00uživouzivoBejzbol
MLB: LA Dodgers - Milwauke
23:00Boks
Classics 2015 Ep 21
TV Program 3
00:00Fudbal
TOTTENHAM TV: Archive
03:00Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Pregled Sezone
04:00Fudbal
BRAZILSKA LIGA: Cruzeiro - Palmeiras
05:45Emisija
GREATEST TEAMS: Real Madrid 2
06:15Fudbal
COPA AMERICA: 1/4 FINALE 3 Argentina - Venecuela
08:00Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Best off Partizan - OFK Beograd
10:00Fudbal
LIGA SAMPIONA: Benfica - Bayern Munich
12:00Fudbal
FRANCUSKA LIGA: Best off PSG - Marseille
13:45Fudbal
ITALIJANSKA LIGA: Best off Juventus - Bologna
15:30Emisija
Football's Greatest Managers Rinus Micheles
16:00Fudbal
BRAZILSKA LIGA: Corinthians - Santa Cruz
18:00Fudbal
COPA AMERICA: Polufinale 1 SAD - Argentina
20:00Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Best off Cukaricki - Radnik
22:00Fudbal
LIGA SAMPIONA: Manchester City - Real Madrid
TV Program 4
00:00Košarka
ENDESA LIGA: Finale Barcelona - Real Madrid Game 2
01:45Vaterpolo
SVETSKA LIGA: Polufinale 1
03:15Fudbal
FUDBAL NA PESKU EVROPSKI KUP: Polufinle 1
04:15Fudbal
LIGA SAMPIONA: Dinamo Zagreb - Arsenal
06:00NHL
San Jose - Pittsburgh Finale Game 2
08:00Emisija
DOKUMENTARNI FILM: There is no place like home
09:00Fudbal
ARSENAL TV: Archive
11:00Poker
WPT 13 Ep 07
12:00Košarka
ENDESA LIGA: Finale Barcelona - Real Madrid Game 3
13:45Vaterpolo
SVETSKA LIGA: Finale
15:15Fudbal
FUDBAL NA PESKU EVROPSKI KUP: Polufinle 2
16:15Fudbal
LIGA SAMPIONA: Roma - Barcelona
18:00NHL
San Jose - Pittsburgh Finale Game 4
20:00Emisija
DOKUMENTARNI FILM: Diplomat
21:00Fudbal
TOTTENHAM TV: Archive
23:00Poker
WPT 13 Ep 09
TV Program 5
15:00Fudbal
SUPER LIGA SRBIJE: Best off Novi Pazar - Partizan
16:50Košarka
SRPSKA LIGA: Crvena zvezda - Partizan Game 3
18:30Vaterpolo
SVETSKA LIGA: Polufinale 2
20:00Fudbal
COPA AMERICA: Finale Argentina - Cile
22:00Fudbal
LIVERPOOL TV: Archive
*Programska šema je podložna promenama.

Najnovije vesti