pre 3 sata 00: 44
(VIDEO) Detroit bolji od Orlanda: Pobeda u sedmom meču za prekid crne serije
Detroit Pistonsi slavili u sedmoj utakmici i izborili plasman u narednu rundu i prekinuli post dug 18 godina.
Crvena zvezda izgubila je od Voždovca 2:3 u 5. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.
Navijači srpskog prvaka i pored lošeg rezultata pružili su podršku svojoj ekipi posle jednog od retkih neuspeha u domaćem šampionatu. Ipak, nakon poraza od Voždovca, Zvezda je izgubila prvo mesto. Trener ekipe iz Ljutice Bogdana Barak Bahar rekao je po završetku meča da se nada da će se njegov tim već u sledećem kolu odužiti navijačima.
"Nismo se adaptirali na teren i na ekipu Voždovca. Važno je da iz ovog poraza moramo mnogo toga na naučimo. Hvala navijačima na velikoj podršci, ona se čini boljim i moraćemo navijačima da vratimo pobedom naredne nedelje", rekao je Izraelac.
Italija je dobila ono što joj u ovom trenutku najviše treba - priču koja makar na trenutak liči na izlaz.
Afera u Hrvatskom skijaškom savezu otvorila je nelagodno pitanje koje je mnogo veće od jednog saveza, jednog sporta i jedne istrage.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
Svetsko prvenstvo godinama je bilo najmasovniji sportski događaj na planeti. Upravo zato se oko Mundijala 2026. već sada formira ozbiljan problem.
09.12.2023 17: 37
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Mladost 3:1 u 18. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije i tako postavili rekord od 122 vezane utakmice bez poraza na domaćem terenu.
03.12.2023 15: 12
Napredak i Crvena zvezda od 15.00 časova (TV Arena 1 Premium) igraju meč 17. kola Mozzart bet Superlige.
03.12.2023 08: 47
Napredak dočekuje Crvenu zvezdu (15.00, TV Arena 1 Premium) u 17. kolu Mozzart Bet Superlige.
25.11.2023 18: 12
Treneri Crvene zvezde Barak Bahar zadovoljan ishodom u Novom Sadu.
YouTube
pre 5h
YouTube
pre 5h
pre 5 sati 23: 04
Slavlje na ulicama Milana počelo je i pre kraja utakmice protiv Parme, tačnije odnog trenutka kada je Markus Tiram zatresao mrežu rivala.
pre 5 sati 22: 56
Drugoplasirani tim La Lige ne da još svom arhetipskom rivalu da pečatira odbranu titule.
pre 5 sati 22: 40
Ekipi iz Milana ovo je 21. titula prvaka Italije.
pre 6 sati 22: 08
Tribine stadiona kraj Save bile su prepune, procenjuje se da je oko 6.000 gledalaca bodrilo domaći tim, stvarajući atmosferu za pamćenje.
Ostavite komentar