(KRAJ) Voždovac - Crvena zvezda: "Zmajevi" napravili veliko izenađenje

Autor: Kosta Simetić

26.08.2023 21:00
(KRAJ) Voždovac - Crvena zvezda: "Zmajevi" napravili veliko izenađenje MN Press

Fudbaleri Voždovca napravili su veliko iznenađenje i nadigrali Crvenu zvezdu 3:2 (2:0) u petom kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.

Voždovac - Crvena zvezda 3:2

Stadion: SC Stadion
Sudija: Stanko Ostraćanin
Strelci: Burmaz u 5, Nešković u 43. i Teodorović u 61. minutu za Voždovac, Rodić u 74. i Kanga u 91. za Crvenu zvezdu

Voždovac: Katić – Đurđević, Damjanović, Zečević (od 82. Lukić), Đuričić – Matić, Mitrović (od 63. Vaštšuk) – Novevski (od 63. Vujanović), Jočić, Nešković (od 82. Stoisavljević) – Burmaz (od 56. Teodorović)

Crvena zvezda: Glazer – Mijailović, Degenek (od 46. Rodić), Dragović – Bukari, Kangva (od 46. Kanga), Stamenić (od 84. Šljivić), Kraso (od 74. Kabić), Mitrović (od 63. Mijatović) – Lučić, Olajinka.

(UŽIVO) Voždovac - Crvena zvezda

26.08.2023. 21:00

Kraj utakmice

Fudbaleri Voždovca napravili su veliko  iznenađenje i nadigrali Crvenu zvezdu 3:2 (2:0) u petom kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.

26.08.2023. 20:49

91. minut: GOOOL! Kanga nepogrešiv sa bele tačke

Rutinski je Kanga realizovao penal iako su njegovom udarcu prethodovale ozbiljne čarke izmešu dva tima. Sudija Ostraćanin je duel produžio sa osam minuta.

26.08.2023. 20:48

89. minut: Penal i crveni karton!

Sjajan napad Zvezde, matirana je bila odbrana Voždovca te je posle udarca Olajinke rukom igrao Đurđevič, a sudija je pokazao na belu tačku, a bek Voždovca je dobio crveni karton.

26.08.2023. 20:33

74. minut: GOOOL! Rodić smanjuje na 3:1

Korner je izveo Kanga, a sjajan u skoku bio je Rodić koji je odličnim trzajem glavom smanjio na 3:1.

26.08.2023. 20:19

61. minut: GOOL! Greška Dragovića, gol Teodorovića

Velika greška Dragovića, kao da nema svo iskustvo ovog sveta. Sjajno je sve pratio Teodorović koji je na sjajan način uspeo da postigne pogodak.

26.08.2023. 20:06

46. minut: Preti Mitrović

Odmah su nagrnuli igrači Crvene zvezde ka golu Voždovca. Oprobao se Mitrović, ali siguran je Katić.

26.08.2023. 19:45

Poluvreme

Velika prednost za Voždovac na poluvremenu, moraće Bahar da pronađe način da njegovi puleni dopru do gola domaćina.

26.08.2023. 19:43

43. minut: GOOOL! Nešković povećava na 2:0

Lepo se namestio Nešković i preciznim udarcem savladao Glazera. Sam je vukao loptu po levom boku, potom upao u sredinu i odlično raspalio po lopti.

26.08.2023. 19:39

38. minut: Prečka Olajinke

Sreća je pogledala Katića, Kangva je uputio sjajan centaršut, glavom je pokušao Olajinka ali je pogodio prečku.

26.08.2023. 19:26

25. minut: Predah za igrače

Predah za igrače dva tima. Prilika za osveženje, ali i za instrukcije stučnih štabova

26.08.2023. 19:16

15. minut: Zvezda preti sa distance

Voždovac se očekivano povukao, suzbio svoje redove, te je 10 minuta nakon gola domaćina Marko Stamenić morao da oproba udarac sa nekih 25 metara, ali nije bilo veće opasnosti za "zmajeve".

26.08.2023. 19:06

5. minut: GOOOL! Burmaz donosi prednost Voždovcu

Nakon amaterske greške Degeneka Voždovac nakon dva-tri dodavanja lopra stiže do Burmaza, a on izutetno snažnim udarcem trese mrežu nemoćnog Glazera.

26.08.2023. 19:01

1. minut: Počeo je meč

Sudija Ostraćanin dao je znak da utakmica može da počne, prvi napad imala je ekipa Voždovca.

26.08.2023. 18:58

Voždovac obeležava deset godina igranja na stadionu na krovu tržnog centra

Ekipa Voždovca danas obeležava deset godina igranja na ovom terenu, na krovu TC Stadion, te nema sumnje da će "zmajevi" imati motiv više da na ovom susretu izbore dobar rezultat.

26.08.2023. 18:33