(KRAJ) Napredak - Crvena zvezda 0:1: Nova tri boda za crveno-bele

03.12.2023 15:12
(KRAJ) Napredak - Crvena zvezda 0:1: Nova tri boda za crveno-bele MN Press

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u 17. kolu MozzartBet Superlige Srbije ekipu Napretka 1:0 (1:0).

Pobedonosni gol delo je Pitera Olajinke, koji je još u sedmom minutu ispostaviće se rešio pitanje pobednila

Napredak - Crvena zvezda 0:1

Stadion: Gradski u Kruševcu.
Sudija: Jovan Šegrt.
Strelci: /Olajinka 7/

NAPREDAK: Bajić - S. Jovanović, Đeković, Marinković, Vukajlović - Jović, Krstić - Đ. Jovanović (od 75. Stoiljković), Zličić, Ljubomirac (od 87. Nenadović) - Stanojlović (od 75. Bojović)

CRVENA ZVEZDA: Glazer - Nedeljković, Điga, Spajić, Nikolić - Mijailović - Bukari, Hvan, Kraso (od 68. Kanga), Olajinka (od 85. Lučić) - Mijatović (od 68. Endijaje)

(UŽIVO) Napredak - Crvena zvezda

03.12.2023. 16:59

Kraj utakmice

Sve je gotovo u Kruševcu, Zvezda je upisala nova tri boda - 0:1 (0:1).

03.12.2023. 16:35

73. minut: Bukari promašio zicer

Ogromna prilika za Bukarija koji je morao da da gol, ali je golman Napretka odlično odreagovao.

03.12.2023. 16:23

60. minut: utakmca je izgubila ritam

Potpuni pad ritma u drugom poluvrmenu, ništa se konkretno ne dešava punih 15 minuta.

03.12.2023. 15:50

Poluvreme

Zvezda je iz jedinog šuta o okvir gola isti i postigla, ali je u nastavku prikazala bledu igru.

03.12.2023. 15:39

35. minut: Povreda Hvanga

Reprezentativac Južne Koreje je izgleda povredio desni kuk nakon što se oslonnio na desnu nogu i trenutno mu se ukazuje pomoć van terena.

03.12.2023. 15:31

17. minut: Napredak umalo poravnao

Opasna kontra Napretka posle lošeg pasa Uroša Spajića, presekao je tu loptu Ljubomirac, doneo loptu do kaznenog prostora, posle čega je pokušao Zličić, ali je izblokiran.

03.12.2023. 15:30

(VIDEO) Gol Olajinke

03.12.2023. 15:09

7. minut: GOOOL! Prva prilika i Zvezda vodi

Zvezda je prvi put došla do šesnaesterca rivala, a Olajinka je bio najsnalažljiviji i sjajnim udarcem doneo svom timu prednost.

03.12.2023. 15:02