pre 2 sata 23: 32
Obradović posle Borca: Pokuševski tražio izmenu nakon sudara, Parker povredio prst
Trener Partizana Željko Obradović govorio na konferenciji za medije posle pobede nad Borcem u Beogradu.
FSS
Selektor katedetske fudbalske reprezenacije Srbije (U17), Jovan Damjanović saopštio je spisak kanidata na koje računa za dve prijateljske utakmice protiv selekcije Slovenije koje su na programu naredne nedelje.
Prvi duel dva nacionalna tima koja se pripremaju za nastavak kvalifkacija za Evropsko prvenstvo na programu je 5. marta, a naredni dva dana kasnije i oba će biti odigrana u Sportskom centru Fudbaskog saveza Srbije u Staroj Pazovi.
Za ove dve provere selektor Damjanović pozvao je 24 igrača i to su:
golmani: Vukašin Jovanović, Vuk Draškić, Vladan Čarapić;
odbrana: Viktor Stojanović, Vuk Roganović, Veljko Milosavljević, Mihailo Radić, Igor Bubanja Adem Avdić, Strahinja Stojković, Relja Premović;
srednji red: Andrej Bačanin, Aleksa Vasilić, Stefan Mladenović, Andrija Maksimović, Jovan Ćirić, Lazar Peranović, Đorđe Ranković, Uroš Đorđević, Eldin Bajramović, Ivan Martinović;
napad: Bogdan Kostić, Mihajlo Cvetković, Srđan Borovina.
Kadetsku reprezentaciju Srbije očekuje drugi, završni krug kvalifikacija za plasman na Prvenstvo Evrope i dueli u Gruziji (20 – 26. mart), gde će im pored domaćina, rivali biti još Danska i Turska.
Pripreme za Gruziju počinju 14. marta, a plasman na Prvenstvo Evrope koje se održava od 20. maja do 5. juna na Kipru, obezbediće osam prvoplasiranih i sedam drugoplasiranih selekcija iz grupa.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
28.03.2024 10: 29
Fudbalska reprezentacija Srbije nalazi se na 33. mestu, na najnovijoj rang listi najboljih selekcija sveta Međunarodne fudbalske federacije (FIFA).
27.03.2024 08: 25
Kadetska reprezentacija Srbije savladala je Tursku i treću put u nizu će se naći na završnom turniru Evropskog prvenstva, što je, po rečima direktora mlađih kategorija Fudbalskog saveza Srbije, Nikole Lazetića, veliki uspeh.
12.03.2024 09: 50
Selektor kadetske reprezentacije Srbije, Jovan Damjanović saopštio je širi spisak fudbalera na koje računa za predstojeće okuplanje i kvaliifkacio tunri za odlazak na Evropsko prvenstvo.
19.10.2025 10: 38
Izbor novog selektora nabolje reprezentacije Srbije nakon ostavke Dragana Stojkovića je prioritet koji su u Fudbalskom savezu zacrtali ispred sebe, a po rečima predsednika Dragana Džajića nije nemoguće da tu funkciju i dalje obavlja Zoran Mirković.
YouTube
pre 7h
YouTube
pre 7h
pre 3 sata 22: 38
Okončani su današnji mečevi u Seriji A...
pre 3 sata 21: 40
"Ne želim da izgubim fokus sa bitnog. Vini je dao mnogo. Postoje različite ličnosti u timu i to mora da se razume. Pričaćemo, naravno. Sad ćemo da uživamo u pobedi.“
pre 4 sata 21: 15
Ekipa iz Viga u samoj završnici stigla do konačnog preokreta - 3:2.
pre 4 sata 20: 50
U velikim problemima je fudbalska reprezentacija Srbije pred nastavak kvalifikacionog ciklusa za Svetsko prvenstvo 2026. godine u Severnoj Americi.
Ostavite komentar