UEFA Liga Evrope

Autor: Mateja Petković

19.05.2023 16:06
Vlahović se oglasio nakon eliminacije: Nema pobede bez poraza, nema radosti bez bola Tanjug/AP Photo/Jose Breton

Juventus je u četvrtak uveče porazom u Sevilji nakon produžetaka (1:2) eliminisan u polufinalu Lige Evrope.

Srpski napadač, Dušan Vlahović, nije se našao među starterima, ali je samo minut po ulasku u igru u drugom poluvremenu postigao veoma atraktivan pogodak za vođstvo svog tima. Međutim, Sevilja je golovima Susa i Erika Lamela uspela da preokrene i plasira se u finale Lige Evrope.

Vlahović se nakon meča oglasio porukom na svom instagram profilu:

"Nema pobede bez poraza. Nema ustajanja bez prethodnog pada. Nema radosti bez bola. Nema odustajanja, nikada", napisao je talentovani napadač.

Podsetimo, Juventus se trenutno nalazi na drugoj poziciji Serije A sa tri boda više od Intera, a u narednom kolu ga očekuje gostovanje Empoliju.