Super Vlahović precrtao "nulu" u Sevilji: Majstorija Srbina za TV špice

Autor: Mateja Petković

18.05.2023 23:00
Super Vlahović precrtao "nulu" u Sevilji: Majstorija Srbina za TV špice Tanjug/AP Photo/Jose Breton

Zamenio je Dušan Vlahović Moizea Kina u 63. minutu, a nepunih 120 sekundi kasnije radovao se golu. Juventus je preko srpskog reprezentativca poveo u Sevilji u revanš meču polufinala Lige Evrope.

Vlahović je izveo pravu majstoriju, oslobodio se dvojice protivničkih igrača na ivici šesnaesterca, izgradio sebi prostor, a kada se očekivala "bomba" ka golu domaćina, usledio je elegantan potez: "bocnuo" je loptu preko golmana i pogodio za 1:0.

Prva utakmica u Torinu je završena bez pobednika 1:1, a tako je bilo i posle 90 minuta igre u Sevilji, jer je Suso takođe postigao prelep gol u anulirao prednost Juventusa.