pre 2 minuta 23: 02
Dobrić za Arenu o potezu Obradovića: Ne znam kako bih to prokomentarisao to, hvala navijačima
Nakon utakmice sa crno-belima, utiske za TV Arena sport je izneo kapiten crveno-belih Ognjen Dobrić.
TV Arena sport
Roma je sinoć poražena od Sevilje posle izvođenja penala (1:1 - 4:1 penalima) i ostala je bez trofeja Lige Evrope, a samim tim i mesta u Ligi šampiona. Trener Rimljana Žoze Murinjo je na pres konferenciji optužio sudiju Entonija Tejlora da se ponašao "kao Španac" i da "njegov tim odlazi kući mrtav zbog nepravde".
Međutim, temperamentni Portugalac se posle meča susreo na parkingu sa sudijom Entonijem Tejlorom i prema navodima novinara "Gazete delo sport" uz salvu pogrdnih reči mu je dva puta ponovio:
"To si je.... sramota".
Nije bolje prošao ni Roberto Roseti, predsednik sudijske komisije UEFA.
"Sramota, složio si se sa njima", grmeo je Murinjo.
Imao je Murinjo i razlog za ljutnju jer su sudije igranje rukom Fernanda, posle centaršuta Nemanje Matića, okarakterisale kao "ruku uz telo" iako je ona bila odručena. Bio je to 81. minut, da je Roma dobila penal možda bi se druga pesma pevala u Budimpešti.
Patrick Dumont, zet Sheldona Adelsona, ima velike planove za svoj tim i grad u kojem on igra. Početak, međutim, nije bio nimalo lak.
Postoji trenutak koji mnogi iskusni sportski novinari prepoznaju na prvu. Sednete uz nekoga od pedeset ili više godina, gledate utakmicu na kablovskoj televiziji, i negde između prvog i drugog poluvremena na ekranu se pojavi grafikon.
Baražni meč za plasman u Premijer ligu poznat je kao najprofitabilniji meč u ovom sportu. Ove godine, jedan od timova je možda već izgubio svoju šansu i pre nego što se lopta zakotrlja.
Teško je odvojiti sport od politike, a FIFA je odavno odustala od svakog pokušaja da to učini.
Kineska vlast upozorila je da navijači ne treba da organizuju rođendanske proslave za sportiste nacionalnih timova, navodeći zabrinutost zbog korišćenja javnih resursa i ometanja treninga, objavila je Kineska centralna televizija (CCTV).
31.05.2023 19: 43
Žoze Murinjo, trener Rome, pred večarašnje finale Lige Evrope (21.00, TV Arena Premium 1) govorio je o timu, željama, navijalima, ličnim uspesima.
30.05.2023 19: 39
Trener Rome Žoze Murinjo potencirao je želju tima da osvoji Ligu Evrope protiv Sevilje (sreda, 21.00, TV Arena Premium 1).
19.05.2023 18: 24
Roma je u Leverkuzenu remizirala sa Bajerom 0:0 i na taj način se plasirala u polufinale Lige Evrope, pošto je u prvoj utakmici u Rimu slavila sa 1:0.
18.05.2023 23: 01
Izabranici Žozea Murinja su sačuvali 1:0 iz prvog duela tako što su odigrali utakmicu bez golova u Leverkuzenu i na taj način se plasirali u finale Lige Evrope.
pre 1 sat 21: 58
Okončan je post dugačak gotovo četiri godine...
pre 3 sata 19: 17
Treneru "tigrova" ipak drago što finale nije pomereno...
pre 4 sata 18: 35
Sezona u Portugalu je zvanično završena, te je to označili i završetak saradnje između Porta i Tijaga Silve.
Ostavite komentar