Vojvodina silna protiv Kolubare: Lazarevčani potonuli u nastavku

Autor: Sreten Ristić

11.02.2023 20:55
Vojvodina silna protiv Kolubare: Lazarevčani potonuli u nastavku MN Press

Fudbaleri Vojvodine na premiejri prošlog vikenda iznenadili su Zvezdu na "Marakani" (1:1), a na predstavljanju pred svojim navijačima, bez većih problema izašli su na kraj sa Kolubarom.

U 21. kolu Mozzart bet Superlige Srbije upisali su ubedjiv trijumf od 3:0 efikasnom igrom u drugom poluvremenu.

Već u prvom minutu nastavka asistenciju Milana Lazarevića iskoristio je Veljko Simić i doneo vođstvo domaćinu. U 65. minutu Milićević je napravio penal nad Vitasom, a Nikola Čumič je iz penala povisio na 2:0.

U igru je u drugom delu ušao i Iv Baraje, pripremio je idealnu šansu Simiću koji se našao sam pred golmanom Stanivukovićem i šutiraom preko gola. Baraje je potom idealno centrirao, a Filip Malbašić pogodio u padu i stavio tačku na trijumf u 74. minutu.

Novosađani su nastavili uspešnu seriju od šest mečeva bez poraza, zabelžili su četiri pobede i dva remija.