Radniku bod protiv Vojvodine: Golman Ranđelović odbranio penal Čumiću

Izvor: Arena sport

24.02.2023 17:55
Radniku bod protiv Vojvodine: Golman Ranđelović odbranio penal Čumiću MN Press

Fudbaleri Vojvodine su treći meč od odigranih četiri u nastavku sezone završili rezultatom 1:1. U 23. kolu Mozzart bet Superlige Srbije dočekali su poslednjeplasirani Radnik i osvojili bod.

Tim iz Surdulice je na početku meča iznenadio Novosađane, golom Zorana Danoskog poveo, a malo kasnije Nikola Čumić je postavio konačnih 1:1.

Novosađani su imali  šansu da  u finišu osvoje ceo plen. Najpre u 88. minutu je požtvrtovanom intervencijom rezervista Uroš Stojanović uklizao pred svojim golom pre Ivana Vukčeviča i sačuvao mrežu.

U 89. minutu Jovan Milošević je iznudio penal za Vojvodinu. Radomir Milosavljević je poslao dubnsku loptu, a defanzivac gostiju Taras Bondarenko oborio talentovanog napadača domaćih u kaznenom prostoru.

Dosuđen je penal, ali šut Nikole Čumića po sredini gola odbranio je golman Stefan Ranđelović.

U 3. minutu, Traore je izgubio loptu pred  svojim golom, a Makarić uposlio Danosokog za vođstvo od 1:0. U 19. minutu uzvratili su Novosađani, pose kornera, Nikola Čumić je na dodavanje Filipa malbašića izjednačio rezultat.