(VIDEO) Voždovac nastavlja da posrće, Radnički 1923 naneo novi prolećni poraz "zmajevima"

15.04.2024 21:57
duel fudbalera Voždovca i Radničkog 1923, završen remijem MN Press
duel fudbalera Voždovca i Radničkog 1923, završen remijem

Madom sastavu Voždovca ne ide pa ne ide posle zimske pauze, pa je protiv Radničkog 1923 u 30. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije, večeras, vezao četvrti poraz ovog proleća. Što mu je čak deveti negativan ishod u drugom delu prvenstva - 1:2 (1:1).

Na poluvremenu se činilo da će iskoračiti iz svoje tamne senke, jer bi uzeo jedan bod da utakmica traje jedno poluvreme. A, ono je počelo loše za "zmajeve". Vasilije Đurić nadirao je bez ikakve prepreke, osvajao kao od šale prostor za šut i, kada je procenio da je to-to odapeo rezantan udarac u desni deo mreže (10. minut).

Navijači tima sa "krova" poskočili su, ipak, malo kasnije od sreće, pošto je Vukašin Đurđević skok šutem sproveo u gol odlično izveden korner iz levog ugla, od strane Mihajla Neškovića (17).

U 71. minutu su im opet potonule lađe, pošto su Milan Aleksić, tačnim pasom u prostor, i Milutin Vidosavljević, šutem levicom iskosa izrežirali novo vođstvo Kragujevčana.

U smiraj meča još više, jer je Danilo Teodorović u nadoknadi vremena (90+2) pogodio za remi, a sudija poništio njegov trud zbog ofsajda i nastavio rezultatsku agoniju jednog od bolje plasiranih timova u jesenjem delu SLS.