Poraz Javora u Lučanima: Mladost slavila posle mesec i po dana

06.11.2023 21:03
Poraz Javora u Lučanima: Mladost slavila posle mesec i po dana MN Press

Fudbaleri lučanske Mladosti prekinuli su niz od četiri utakmice bez pobede, pošto su danas na svom terenu savladali Javor minimalnim rezultatom u 14. kolu MozzartBet Superlige - 1:0 (1:0).

Većim delom utakmice Lučanci su imali inicijativu. Pogotovu tokom prvog poluvremena, kada su imali čak devet šuteva ga golu Javora, uz dve izuzetne prilike. Ali su samo jednom uspeli da se upišu na semafor, što je na kraju bilo dovoljno za pobedu, a gol vredan tri boda postigao je mladi Uroš Sremčević u 28. minutu.

Mladost je tako nakon bolne eliminacije u Kupu od Vršca (3:1) i čak četiri utakmice u prvenstvu bez pobede, uspela da prekine negativan niz i upiše 18. bod u takmičenju, pa je sada na šestom mestu tabele. Bar, do sutra, kada se očekuje nastavak 14. rune MozzartBez Superlige.