pre 22 minuta 22: 08
Sve je poznato: Mačva uz Zemun sledeće godine u Superligi
Tribine stadiona kraj Save bile su prepune, procenjuje se da je oko 6.000 gledalaca bodrilo domaći tim, stvarajući atmosferu za pamćenje.
Daleko od toga da je nešto rešeno u plej-autu. Čini se da se posle večerašnjih utakmica 34. kola još više zakomplikovala borba za opstanak.
Kako se bliži kraj sezone je sve i zanimljivije u borbi za opstanak. Mladost iz Lučana je imala "zicer" protiv ekipe iz Subotice na domaćem terenu i ovu priliku ekipa Nenada Mijailovića nije smela da propusti. I uspeli su Lučanci da slave sa 2:1.
Poveli su domaći golom Ćirića u 36. minutu. Mladi Fudbaler se lepo izvukao na levu stranu i savladao golmana Spartaka.
Ipak slavlje domaćih nije dugo trajalo. Eze je dobro uposlio Mladog Trajkovića koji je ostao sam na desetak metara. Šutirao je iz prve vrlo precizno i pogodio za 1:1.
Lučanci su uzvratili već u sledećem napadu preko Bojića koji je snažno šutirao iskosa sa desne strane i pogodio za - 2:1.
U nastavku meča nije bilo prilika, pa su sva tri boda ostala u Lučanima.
Najinteresantnije bilo je u Kragujevcu gde je Radnički 1923 dočekao TSC. Domaći su imali prednost od dva gola, ali kao što je to govorio nekada legendarni Milan Živadinović i u ovom slučaju 2:0 je bio najopasniji rezultat.
Zaigrao je TSC mnogo bolje i u periodu od 52. do 64. minuta postigao je dva gola. Strelac je bio Todoroski, drugi je dao sa bele tačke.
Bila je ekipa iz Bačke Topole na pragu preokreta, a Milosavić u 66. minutu pogodio stativu. I tu se priča u Kragujevcu završila, a TSC je otišao sa vrednim bodom, mada je mogao i do sva tri da je Todorsoki bio precizan u trećem minutu nadoknade.
Radnički iz Niša je teškom mukom došao do tri boda protiv već otpisanog Napretka. Milosavljević je u 62. minutu oboren, a siguran sa bele tačke bio je Šestjuk u 65. minutu.
U Ivanjici, IMT je odoleo Javoru. Ekipa iz Beograda osvojila je veliki bod, međutim još uvek nije obezbedila opstanak. "Traktoristi" sada imaju 45 bodova, tri više od Radničkog 1923. Sa druge strane Javor je imao lepu šansu da dođe do trijumfa, međutim nisu imali dovoljno koncentracije u završnici akcija domaći igrači.
Mozzart Bet Superliga Srbije (34. kolo, plej-aut)
nedelja
Napredak
0:1 (0:0)
Radnički (N)
Šestjuk 65 (penal)'
Radnički 1923
2:2 (1:0)
TSC
Simović 7'
Sokler 49'
Todoroski 52, 64 (penal)'
Mladost (L)
2:1 (2:1)
Spartak
Ćirić 32'
Bojić 36'
Trajković 35'
Javor
0:0
IMT
Italija je dobila ono što joj u ovom trenutku najviše treba - priču koja makar na trenutak liči na izlaz.
Afera u Hrvatskom skijaškom savezu otvorila je nelagodno pitanje koje je mnogo veće od jednog saveza, jednog sporta i jedne istrage.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
Svetsko prvenstvo godinama je bilo najmasovniji sportski događaj na planeti. Upravo zato se oko Mundijala 2026. već sada formira ozbiljan problem.
02.07.2025 21: 19
Srpski superligaši nastavljaju letnje pripreme za novu sezonu, a danas se čak sedam naših klubova iz elitnog ranga našlo na terenu.
11.02.2024 09: 39
Trećeg takmičarskog dana prolećnog dela Mozzart Bet Superlige biće odigrana dva duela u kojima će se najpre sastati Radnički 1923 i njegov imenjak iz Niša, a potom će IMT ugostiti TSC.
23.04.2026 21: 58
Subotičani su porazom od ekipe iz Bačke Topole 1:4 (1:1) ispali iz Mozzart Bet Superlige Srbije posle 32. kola plej-auta. Mladost i Radnički 1923 odigrali bez golova.
08.04.2026 19: 02
U prve dve utakmice, poslednjeg 30. kola regularnog dela Superlige Srbije IMT je ostvario veoma važnu pobedu u Topoli, pošto je bio bolji od domaćeg TSC-a sa 3:1. U drugom meču istog termina Železničar je slavio u Ivanjici sa 2:1 golom Karikarija u sudijskoj nadoknadi.
pre 22 minuta 22: 08
Tribine stadiona kraj Save bile su prepune, procenjuje se da je oko 6.000 gledalaca bodrilo domaći tim, stvarajući atmosferu za pamćenje.
pre 33 minuta 21: 57
U 36. kolu Aston Vila dočekuje Barnli, dok će Totenhem igradi protiv Lidsa.
pre 1 sat 20: 53
Crno-beli u derbiju srušili šampiona i odlučili novog prvaka Grčke.
pre 2 sata 19: 55
U 36. kolu Juventus igra protiv Lećea, dok će Verona ugostiti Komo
Ostavite komentar