pre 5 minuta 13: 20
Trener AEK-a u problemu pred nastavak takmičenja u Evropi: Marko Nikolić na uslovnoj
Klub je obavezan da u roku od mesec dana kontaktira Fjorentinu i namiri štetu nastalu u gostujućem sektoru, pre svega u sanitarnim prostorijama.
Tanjug/AP Photo/Alessandro Garofalo/LaPresse
Fudbaleri Intera prvi su na tabeli Serije A, imaju pristojnu prednost od devet bodova nad najbližim pratiocem, a ona bi od večeras mogla da bude smanjena na osam.
Juventus je u subotu uveče remizirao protiv Verone u gostima (2:2), pa, ukoliko bi fudbaleri Milana slavili protiv Monce oni bi bili ti koji bi se nalazili na drugoj pozicji i bili odmah iza gradskog rivala.
Ekipa trenera Stefana Piolija je bez poraza u Seriji A još od 9. decembra prošle godine kada ih je savladala Atalanta (2:3), a od tada su odigrali devet mečeva u najjačem rangu italijanskog fudbala i pobedili sedam puta.
Ta njihova sjajna forma stavlja ih u ulogu favorita pred gostovanje Monci koja na poslednja dva meča nije uspela da postigne nijedan gol, ali ni da ga primi.
Očekuje se da će u napadu Milana od prvog minuta biti srpski reprezentativac Luka Jović koji igra u sjajnoj formi u poslednje vreme i od koga se očekuje da bude glavna opasnost po odbranu domaće ekipe.
Poted susreta u Monci na programu su još četiri utakmice 25. kola italijanske Serije A, a svi će biti prenošeni na kanalima TV Arena sport.
Serija A, 25. kolo
petak
Torino - Leće 2:0 (0:0)
/Belanova 50, Zapata 81/
Inter - Salernitana 4:0 (3:0)
/Tiram 17. L. Martinez 19, Damfirs 40, Arnautović 90/
subota
Napoli - Đenova 1:1 (0:0)
/Ngong 90 - Fredrup 47/
Verona - Juventus 2:2 (1:1)
/Folorušo 11, Noslin 52 - Vlahović 28pen, Rabio 55/
Atalanta - Sasuolo 3:0 (1:0)
/Pašalić 22, Kopmajner 58, Baker 75/
nedelja
Lacio - Bolonja 12.30 (TV Arena 2 Premium)
Empoli - Fiorentina 15.00 (TV Arena 3 Premium)
Udineze - Kaljari 15.00 (TV Arena sport 2)
Frozinone - Roma 18.00 (TV Arena sport 3)
Monca - Milan 20.45 (TV Arena 1 Premium)
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
Francuska nije samo sportska sila, već laboratorija koja već decenijama proizvodi šampione.
Evropski fudbal ulazi u zonu pravne nestabilnosti. Premier liga pokušava da uvede ograničenja potrošnje kroz nova pravila 'anchoring' i 'squad-cost ratio', dok Udruženje profesionalnih fudbalera (PFA) najavljuje tužbe.
11.10.2025 15: 45
Jasno je da će Juventus imati veliku konkurenciju za potpis ovog golmana, jer retko kad kvalitetan čuvar mreže može da se nađe kao slobodan igrač.
05.10.2025 22: 40
Bila je ovo utakmica koja je mogla, i trebala, biti puna golova...
05.10.2025 11: 10
Milan je sada rame uz rame s Napolijem i Romom na vrhu tabele, iako su kritike na početku sezone bile oštre. Alegri je uspeo da povrati kontrolu, ali i da sačuva mir u svlačionici – nešto što Milan godinama unazad nije imao.
26.09.2025 21: 36
Čuveni rukovodilac "rosonera" je govorio za italijanske medije nakon odlaska iz Monce gde je radio kao direktor nekoliko godina.
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 2d
pre 5 minuta 13: 20
Klub je obavezan da u roku od mesec dana kontaktira Fjorentinu i namiri štetu nastalu u gostujućem sektoru, pre svega u sanitarnim prostorijama.
pre 1 sat 12: 20
Opštinsko veće u Štutgartu je saopštilo da su nakon razgovora sa svim organima vlasti koji se bave javnom bezbednošću, svi oni istakli da su dobro pripremljeni i fokusirani na osiguranje javne bezbednost.
pre 1 sat 11: 40
Tuhel smatra da bi igrači koji ne ulaze odmah na teren bolje sačuvali snagu i spremnost ako se tokom meča odmore u kontrolisanim uslovima.
pre 1 sat 11: 30
Marsej je neporažen u poslednjih pet ligaških mečeva i nada se da će taj niz produžiti i protiv Lila, sa kojim u poslednjih 11 duela imaju samo jednu pobedu, iz 2022. godine.
Ostavite komentar