pre 36 sekundi 08: 16
Golman Gane ispisuje neverovatnu stranicu istorije Mundijala
Bendžamin Asare na dva meča na SP uspeo da sačuva mrežu.
Tanjug/AP Photo/Alessandro Garofalo/LaPresse
Očekivano je Rudi Garsija dobio otkaz u Napoliju zbog serije loših rezultata, neočekivano ga je na toj funkciji zamenio Valter Macari, a Francuz je sada odlučio da se oprosti od svog nekadašnjeg kluba.
Nije to uradio na zvaničnoj konferenciji za medije, već putem društvenih mreža, gde se zahvalio svima u klubu na podršci koju je imao, ali i priznao da mu je krivo što je došlo do rastanka.
"Nije ovo način na koji sam zamišljao da ću se zahvaliti inavijačima Napolija koji su bili uz mene od prvog dana mog boravka u klubu. Najiskrenije im hvala za svu podršku, kao i igračima i svim onim ljudima koji su bili u neposrednom kontaktu sa ekipom. Želim im mnogo uspeha u nastavku sezone u Seriji A i Ligi šampiona", napisao je Francuz.
Garsija je tokom leta preuzeo Napoli, pošto je Lučano Spaleti postao selektor Italije, ali nije uspeo da nastavi niz dobrih igara, pa se Napolitanci trenutno nalazi na četvrtom mestu na tabeli Serije A sa 10 bodova manje od prvoplasiranog Intera.
Otkaz mu je uručen nakon poraza od Empolija u 12. kolu Serije A, a aktuelni šampion Italije je taj odlučujući pogodak primio u nadoknadi vremena kad je strelac bio Viktor Kovalenko.
Bila je to jesen 2022, Bayer Leverkusen je bio klub koji mnogi nemački novinari nisu svrstali ni u prvih pet u Bundesligi. Bez naslova prvaka, s nadimkom koji boli - Neverkusen.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
Međunarodni sportski događaji obično su veliki generatori prihoda. A nema veće pozornice od Svetskog prvenstva u fudbalu.
Nakon što su Zelenortska Ostrva u ponedeljak odigrala 1:1 sa Španijom, ostvarivši jedan od najneočekivanijih rezultata u tokom ovogodišnjeg Svetskog prvenstva u fudbalu, sve oči bile su uprte u njihovog golmana koji je teren napustio u suzama.
13.11.2023 21: 29
Italijanski mediji prenose kako je Rudi Garsija već bivši trener Napolija i da se Francuz već vratio u domovinu, dok će na njegovo mesto stići Igor Tudor.
10.10.2023 10: 30
Predsednik Napolija Aurelio de Laurentis odlučio je da pruži drugu šansu treneru Rudiju Garsiji iako je klub iz Napulja loše startovao u novoj sezoni u Seriji A, prenose italijanski mediji.
09.10.2023 19: 08
Posle poraza od Fiorentine sve su glasnije priče o skorijem razlazu naslednika Spaletija i osvajača poslednje titule u Italiji.
24.09.2023 21: 34
Odigrali su fudbaleri Napolija samo 0:0 protiv Bolonje, aktuelni šampion zaostaje za vodećim Interom već sedam bodova, ali trener Rudi Garsija ne želi da kritikuje svoje igrače.
YouTube
pre 2h
YouTube
pre 2h
YouTube
pre 5h
YouTube
pre 5h
pre 22 minuta 07: 55
Iskusni defanzivac Aleksandar Miljković vraća se u srpski fudbal.
pre 9 sati 22: 39
Flamengo je dobio konkretnu ponudu za Emersona Rojala, pošto je Aston Vila poslala zvaničnu ponudu vrednu devet miliona evra za iskusnog desnog beka.
pre 10 sati 21: 33
Kako prenose mediji iz Saudijske Arabije, srpski stručnjak je na korak od dogovora sa Al Itihadom!
pre 11 sati 20: 25
Ipsvič je brzo reagovao nakon odlaska Kirana Mekene i pronašao naslednika na klupi.
Ostavite komentar