
pre 1 sat 23: 00
Espanjol umalo "pucao sebi u nogu" na Dmitrovićevom jubileju: Na kraju pobeda nad Majorkom
Fudbaleri Espanjola uspeli su da sačuvaju sva tri boda na svom stadionu nakon što su jedva izvukli pobedu protiv Majorke
Nema više čekanja, strpljenje je izgleda prvo izdalo Bajern, pa su čelnici nemačkog kluba za petak zakazali sastanak sa Totenhemom povodom transfera Harija Kejna.
Uz Mbpaea, druga najatraktivnija "telenovela" ovog leta na transfer tržištu mogla bi sutra da donese i rezultat, tvrde mediji, samo ako Bavarci ponudu od 80 miliona evra, koja je odbijena pre dve nedelje, "podebljaju" na 100 miliona evra plus još 10 kroz bonuse!
Čelnik Totenhema Danijel Levi sigurno će i sutra do kraja držati svoj stav "100 miliona ili ništa", a s druge strane Bavarci žele napadača da završe do početka Bundeslige. Da li će ići na "ol in" i platiti ono što zahteva i vlasnik "pevaca" Džeo Luis, koji je već dao isntrukcije Leviju da mora da proda Kejna jer igrač ne želi da produži ugovor, ostaje da se vidi.
Uli Henes i Karl Hajnc Rumenige su mnogo prekaljeni pregovarači, međutim, ni njima, kao ni Totenhemu ne ide na ruku dalje odugovlačenje. Trener Tomas Tuhel od maja je pripremio pakt sa negleskim napadačem oko transfera u Minhen i ne bi voleo da ga razočara na realizaciji. U "zasedi" čeka ishod PSŽ, da uše u pregovore ako Bajern kojim slučajem odustane.
Nemački mediji ipak ističu da Bajern ne odustaje lako i da obično dolazi do igrača ako ga neizmerno želi.
Nemačka je u Rigi savladala Tursku 88:83 i po drugi put postala prvak Evrope, osvojivši svetsko i kontinentalno zlato
U završnici karijere, vrhunski sportisti biraju između dve strategije. Jedna je "zlatni izlaz", Saudijska Pro liga i, drugačijom logikom, MLS, gde plate, poreski tretman i komercijalni paketi nude rekordne iznose.
Retko ko je tako duboko spojio modu i sport, ne samo kao sponzor, nego kao arhitekta vizualnog identiteta takmičenja, klubova i sportista, kao Giorgio Armani, italijanski modni guru koji nas je napustio prošlog četvrtka.
Bavarski gigant ostao je bez čak 17 igrača, a doveo je samo četvoricu koji realno ulaze u prvi tim. Nadzorni odbor eksplicitno je naložio smanjenje rostera.
Postoje različite vrste ronjenja: od rekreativnog, slobodnog (apnea), tehničkog, pa sve do speleoronjenja i istraživanja olupina.
11.07.2023 10: 25
Hari Kejn sutra će razmatrati ponudu Totenhema oko produđžetka saradnje za rekordnu platu od 400.000 funti nedeljno.
27.06.2023 10: 42
Hari Kejn, napadač Totenhema prva je i jedina želja Bajerna iz Minhena.
01.08.2025 20: 26
Portugalski 30-godišnji igrač sredine terena ima još tri godine ugovora sa šampionom Nemačke. Palinja je odigrao 25 utakmica u svim takmičenja za Bajern prošle sezone, uključujući 17 mečeva u Bundesligi.
27.03.2024 15: 00
Fudbaleri Bajerna i Totenhema odigraće 10. avgusta prijateljski meč u Londonu, saopštio je danas klub iz Minhena.
YouTube
pre 46min
YouTube
pre 47min
YouTube
pre 48min
pre 1 sat 23: 00
Fudbaleri Espanjola uspeli su da sačuvaju sva tri boda na svom stadionu nakon što su jedva izvukli pobedu protiv Majorke
pre 1 sat 22: 43
Okončani su današnji mečevi u Seriji A...
pre 1 sat 22: 35
Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Jovan Kule Aćimović izjavio je da očekuje pobedu u večitom derbiju protiv Partizana i dodao da crveno-beli mogu da igraju sa Seltikom u Ligi Evrope.
pre 2 sata 21: 54
Novi format UEFA Lige šampiona doneo je četiri nova člana, a drugu godinu zaredom i brojne novajlije u najvišem rangu evropskog fudbala.
Ostavite komentar