Predrag Rajković nesavladan u Vigu, Majorka slavi Ndijaja

17.04.2023 22:54
Predrag Rajković nesavladan u Vigu, Majorka slavi Ndijaja Guliver/Oscar Barroso

Derbi sredine tabele Primere La lige pripao je gostima iz Majorke. Golman Predrag Rajković ostao je nesavldan na "Balaidosu", a Majorka je golom Amata Ndjajea pobedila 1:0 (1:0) u meču 29. kola Primere La Lige.

Majorka je nadigrača Seltu na "Balaidosu" u prvom delu i sasvim zasluženo je na odmor otišla sa prednošću. Amat Ndjaje je propustio dve odlične prilike, ali u 21. minutu je centaršut Vedata Muriđija poslao u mrežu. Golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković nije imao mnogo posla na golu Majorke, jer su igrači Selte bili prilično neinspirisani u napadu.

Gosti su rešili da u nastavku prepuste loptu domaćinu i da čeka neku kontru. Tapija je imao odličnu priliku u 83. minutu za izjednačenje, ali je pogodio prečku. Railjo je na samom kraju sjajno intervenisao i spasio Rajkovića. Zatim je golman selekcije Srbije odlično odbranio udarac Nunjeza u sam ugao.