pre 1 minut 20: 28
Rašfordu za 28. rođendan gol i tri boda protiv Elčea: Barselona rutinski nastavila poteru za Realom
Fudbaleri Barselone savladali su Elče na domaćem terenu u okviru 11. kola španske La Lige rezultatom 3:1 (2:1).
Predrag Rajković na pragu je prelaska u Saudijsku Arabiju. Tamo gde su već srpski asovi Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković Savić, mogao bi ovog leta i golman Majorke, samo u drugi klub. Njihovim stopama krenuće verovatno i prvotimac Sevilje Nemanja Gudelj. Za njega je zainteresovan Al Hilal, za koji igraju pomenuti srpski reprezentativci.
Nekadašnji golman crveno-belih trebalo bi da pojača Al Itihad! On je prihvatio ponudu i ugovor na tri godine, a godišnje bi trebalo da zarađuje pet miliona evra plus bonuse. Klub iz Azije je ponudio Majorki obeštećenje od 10 miliona evra, a 30 odsto pripašće bivšem klubu, Remsu.
Inače, čuvar mreže iz Brazila, Enderson je bio je prva želja saudijskog kluba, ali je Mančester siti rekao ne.
Čelnici kluba iz Džede okrenuli su se drugoj opciji u vidu srpske "jedinice". Dobre odbrane na EP u Nemačkoj su doprinele da golman Srbije bude u fokusu.
U protekle dve sezone Predrag Rajković je upisao 76 utakmica i bio oslonac Majorke.
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
01.04.2024 15: 52
Ostalo je još svega pet dana do finala Kupa Španije, a tamo će se desiti nešto što nije viđeno već 21 godinu - Majorka će igrati meč za titulu Kupa Kralja.
08.03.2024 17: 21
Fudbaleri Barselone će dočekati Majorku od 21 čas (TV Arena 1 Premium) na otvaranju 28. kola španske La Lige.
05.03.2024 21: 49
Zbog klauzule u ugovoru, srpski golman može da napusti Majorku i pređe u bilo koji klub Premijer lige za 15 miliona evra.
06.02.2024 15: 28
Tim dvojice srpskih reprezentativaca igra utakmicu važnog fudbalskog takmičenja u Španiji.
YouTube
pre 1h
YouTube
pre 1h
YouTube
pre 2h
pre 2 minuta 20: 28
Fudbaleri Barselone savladali su Elče na domaćem terenu u okviru 11. kola španske La Lige rezultatom 3:1 (2:1).
pre 12 minuta 20: 18
Moskovljani sad zaostaju za Krasnodarom čak deset bodova.
pre 30 minuta 20: 00
Parma će u narednom 11. kolu dočekati Milano, dok Bolonja ide na teško gostovanje kod Napoliju.
pre 33 minuta 19: 57
Pre koju godinu je bio dobro poznati tragičar, a sada je jedan od najboljih defanzivaca planete...
Ostavite komentar