Kup Rusije: Poraz Jokanovića u Samari, neuspešan debi Ivića protiv CSKA

23.02.2023 18:37
Kup Rusije: Poraz Jokanovića u Samari, neuspešan debi Ivića protiv CSKA MN Press

Neveseo dan za srpske trener u Rusiji. Slaviša Jokanović je sa Dinamom gostovao u Samari i uprkos dobroj igri doživeo je poraz od 2:1 (0:0) u prvom meču četvrtfinala Kupa Rusije (staza Premijer). Pisarski je u 48. minutu pogodio mrežu Šunjina, Tjukavin je izjednačio da bi Zuev doneo prednost "krilima" golom u 88. minutu. Srpski internacionalac Aleksandar Ćirković igrao je za Samaru od 71. minuta.

Vladimir Ivić je neuspešno debitovao na klupi Krasnodara u oficijalnoj utakmici. CSKA iz Moskve je bio favorit, a to je opravdao i na terenu jer je slavio 3:0 (2:0), a pritom je Karaskal u 63. minutu promašio i penal. Sprski internacionalac Milan Gajić asistirao je Zabolotnjiju za treći gol, dok je tek oporavljeni Saša Zdjelar u igru ušao u 86. minutu. Ivić je šansu Mihajlu Banjcu ukazao od 70. minuta.

Kup Rusije, četvrtfinale (staza Premijer)

Rostov - Ural 1:1 (0:1)