05.03.2023 19:35
Premijer liga Rusije: Luka Đorđević srušio CSKA, pobeda Slavuše Jokanovića, bod za Vladimira Ivića MN Press

Premijer liga Rusije nastavljena je mečevima 18. kola odličnim utakmicama i sa prilično iznenađenja, a najveće je napravio Soči koji je pobedio CSKA 2:0. Briljirao je crnogorski napadač Luka Đorđević koji je sa dva pogotka u 72. i 78. minutu srušio moskovske "armejce" za koje su igrali Milan Gajić i Saša Zdjelar (od 74. minuta).

Slaviša Jokanović je sa Dinamom stigao do pobede nad Samarom tek u nadoknadi vremena kada je Tjukavin matirao golmana na asistenciju Skopinceva. Vladimir Ivić je prolećni deo sezone na klupi Krasnodara otvorio remijem protiv Torpeda. Gosti su poveli, Krasnodar, za koji je igrao Banjac, napravio je preokret, da bi Lebedenko gostima doneo bod.