Gajić i Zdjelar sa CSKA naneli prvi poraz Ivićevom Krasnodaru

29.10.2023 19:28
Gajić i Zdjelar sa CSKA naneli prvi poraz Ivićevom Krasnodaru MN Press

Došao je i kraj nepobedivosti Vladimira Ivića u Premijer ligi Rusije! CSKA, za koji su dobro igrali Milan Gajić i Saša Zdjelar naneo je u 13. kolu Premijer lige Rusije prvi poraz Krasnodaru 1:0 (1:0).

Gol odluke postigao je, a ko bi drugi do najbolji strelac "armejaca" Fedor Čalov. On je u 42. minutu dobro iskoristio pas Fajzulejeva, driblingom je sebi stvorio prostor i sa šest metara poslao loptu u mrežu.

Sofonov je imao dve dobre prilike za CSKA, a golman Akinfeev je imao dve velike odbrane, ali i sreću u 87. minutu kada je Olasi pogodio okvir gola. Mihailo Banjac je igrao za Krasnodar u poslednjih nekoliko minuta. Ivićev Krasnodar je uprkos porazu opstao lider na tabeli, CSKA se probio na četvrtu poziciju.