22.07.2023 10:40
Mesi nakon debija za Inter Majami: Jako važna pobeda koja će nam doneti samopouzdanje u nastavku turnira Tanjug/AP Photo/Lynne Sladky

Argentinski fudbaler, Lionel Mesi, je pogotkom u 94. minutu na debiju za Inter Majami doneo trijumf svom timu u prvom kolu KONKAKAF Liga kupa protiv meksičkog Kruz Azula (2:1).

Argentinac je u igru ušao u drugom poluvremenu, da bi u četvrtom minutu nadoknade pogodio iz slobodnog udarca i tako prekinuo seriju od šest duela bez trijumfa tima iz Floride:

"Video sam gol, znao sam da moram da pogodim. Bila je to poslednja akcija na utakmici i želeo sam da pogodim kako ne bismo šutirali penale. Bilo je vrlo bitno za nas da pobedimo, jer će nam to doneti samopouzdanje tokom daljeg toka turnira", istakao je Argentinac nakon utakmice.

Podsetimo, svoj debi je upisao i Mesijev bivši saigrač iz Barselone, Serhio Buskec, dok se na prve minute Đordija Albe u dresu novog tima i dalje čeka.