20.01.2024 15:32
Partizan blistao 50 minuta: Crno-beli pobedili Mladost 4:0, dva gola i asistencija Sameda Baždara MN Press

Fudbaleri Partizana pobedili su ubedljivo lučansku Mladost rezultatom 4:0 u prvoj pripremnoj utakmici za prolećni deo sezone. Strelci za crno-bele na stadionu u Larnaki bili su Gajas Zahid, Samed Baždar koji je postigao dva gola i Mihajlo Petrović.

Partizan je poveo već u četvrtom minutu preko Zahida.

Naredna dva gola Partizan je postigao preko tandema Ksander Severina - Samed Baždar. Oba puta je Severina bio asistent a Baždar strelac, prvo u 28, pa u 40. minutu.

Mladost je imala šansu da stigne makar do počasnog gola, ali je u 43. minutu golman crno-belih Nemanja Stevanović odbranio penal Aleksandru Pejoviću.

Konačan rezultat postavio je u 48. minutu Mihajlo Petrović posle asistencije Alda Kalulua.

FK Partizan: Stevanović, Stojković, Antić, Marković, De Medina, Stjepanović, Natho, Zahid, Severina, Trifunović, Baždar

Drugo poluvreme: Krunić, Filipović, Šehović, Roganović, Saničanin, Šćekić, Mirčetić, Petrović, Kalulu, Jevremović, D.Jovanović

FK Mladost Lučani: Smenković, Varjačić, Žunić, Andrić, Leković, Udovičić, Leković, Pereira, Bojić, Veličković, Jakuba Silve

Drugo poluvreme: Samčović, Pribaković, Joksimović, Divac, Ćirković, Tumbasević, Filip Žunić, Frajdej, Sremčević, Ćirić, Radivojević