pre 2 minuta 20: 53
Daleko je sunce bez Harija Kejna: Engleska i dalje zavisi od kapitena
Poraz od Japana na "Vembliju" pokazala da Engleska bez kapitena ne može u ovom momentu.
FSS
Rekao je selektor mlade fudbalske reprezentacije Srbije, Dušan Đoršević kako veruje da će njegovi igrači uspeti da se vrate na pravi kolosek nakon ubedljivog poraza od Engleske i bio je u pravu.
"Orlići" su pokazali karakter, odigrali mnogo bolje protiv Severne Irske i sasvim zasluženo slavili 2:1 što ih ostavlja u igri za plasman na Evropsko prvenstvo.
"Teška utakmica za nas posle rezultatskog brodoloma protiv Engleske. Trebalo je vratiti samopouzdanje za ovaj meč, učinili smo sve u prethodnih par dana da to i uradimo. Momci su uložili veliki napor po teškom terenu, nemam ni trunku zamerke na njihov pristup, volju, želju. I na kraju su za to nagrađeni pobedom", rekao je posle meča u Severnoj Irskoj selektor Srbije i dodao::
"Ostajemo u igri za plasman, osvojili smo šest bodova iz tri meča, imamo pravo da se nadamo. Zahvalio bih se i navijačima koji su došli ovde da nas bodre, stvarno su nas prijatno iznenadili i pomogli da dođemo do tri boda u ovom važnom meču".
I strelac prvog gola Vladimir Lučić ne krije da je bilo mnogo neizvesnosti, ali hvali celu ekipu koja je uspela da se izdigne iznad teške situacije u kojojse našla.
"Morali smo da idemo na pobedu, nismo imali izbora. Svaka čast momcima kako su se podigli i izborili za bodove koji će nam mnogo značiti u nastavku kvalifikacija", istakao je Vladimir Lučić.
Naredni meč u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo mladi fudbaleri Srbije odigraće 11. novembra u Staroj Pazovi, a u goste im dolazi Engleska koja im je očitala fudbalsku lekciju u Notingemu.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.
Evropski klubovi i reprezentacije suočavaju se sa finansijskom nestabilnošću, oslanjanjem na jednog sponzora i skupom infrastrukturom.
12.09.2023 15: 05
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije startuje ovog utorka novi ciklus valifikacija za Evropsko prvenstvo, koje se 2025. godine održava u Slovačkoj, a rival "orlićima" u Staroj pazovi će biti Azerbejdžan (20, TV Arena 3 Premium).
02.06.2023 14: 58
Iskusni stručnjak Dušan Đorđević imenovan za novog selektora mlade fudbalske reprezentacije Srbije.
pre 9 sati 11: 00
Kada se letimično baci pogled na rezultate nacionalnog "A" tima u martovskom terminu, sve je, nekako očekivano. Poraz u Viljarealu nije nešto toliko strašno, pobeda protiv Saudijske Arabije jeste očekivana. Da li je napravaljen pomak? I da i ne.
pre 12 sati 08: 47
Ekipa Gordana Petrića doživela samo jedan poraz u borbi za EP u Velsu.
pre 3 minuta 20: 53
Poraz od Japana na "Vembliju" pokazala da Engleska bez kapitena ne može u ovom momentu.
pre 54 minuta 20: 02
Slavni Brazilac pravi muziku za SP u SAD, Meksiku i Kanadi.
pre 1 sat 19: 44
Mogao bi da se skroji pravi supertim od igrača koji nemaju sreću da zaigraju na Mundijalu!
pre 1 sat 19: 13
"Dijamant" BiH izvesno izbegao operaciju...
Ostavite komentar