pre 9 minuta 08: 29
(VIDEO) Demonstracija sile: Spektakularna blokada Viktora Vembanjame
Sparsi su savladali ekipu Portlanda za konačnih 4-1 u seriji, a meč je obeležila sjajna blokada Viktora Vembanjame.
Tanjug/AP Photo/Peter Dejong
Huligan koji je napao srpskog golmana Marka Dmitrovića na utakmici PSV-a i Sevilje u Ajndhovenu, dobio je zabranu ulaska na stadion holandskog kluba u narednih 40 godina!
Kako navode tamošnji mediji, klub iz Ajnhovena želeo je da pošalje poruku svim budućim izgrednicima, da se nasilje neće tolerisati na stadionu PSV-a, a koliko su Holanđani ozbiljni u toj nameri, dovoljno govori podatak da su pokrenuli i postupak za naknadu štete protiv huligana.
Momak je tom prilikom imao 1.6 promila alkohola u krvi, a u kratkom fizičkom obračunu sa Dmitrovićem se nije proslavio, pošto ga je korpuletni golman Sevilje ubrzo savladao i bacio na zemlju, dok nisu došli organi reda.
Interesantno je da je isti počinilac prethodno već dva puta imao zabranu ulaska na stadion, što je verovatno i podstaklo klub da se ozbiljnije pozabavi sa ovim slučajem.
PSV je te večeri savladao Sevilju 2:0, ali je španski tim prošao u četvrtfinale Lige Evrope, zbog pobede od 3:0 u prvom susretu.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
Svetsko prvenstvo godinama je bilo najmasovniji sportski događaj na planeti. Upravo zato se oko Mundijala 2026. već sada formira ozbiljan problem.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
02.03.2023 09: 53
Navijači holandskog PSV-a doputovali su u Sevilju i izvinili se Marku Dmitroviću za naprijatnost koju je doživeo u Ajndhovenu kada ga je na kraju meča napao jedan huligan.
23.02.2023 21: 57
Srpski golman savladao huligana nared utakmice u Ajndhovenu.
08.09.2025 11: 34
Srpski čuvar mreže priznao je da je u tom trenutku Bono bio bolji i da je zasluženo dobio prednost u odnosu na njega.
14.08.2025 09: 15
Nekada ih je bilo mnogo više, ali je broj sveden na prste jedne ruke.
pre 18 minuta 08: 20
Trener aktuelnog fudbalskog šampiona Evrope ima svoju rezultatsku kalkulaciju.
pre 38 minuta 08: 00
Duel francuskog i nemačkog prvaka u Ligi šampiona postavio standarde najjačeg klupskog takmičenja u evropskom fudbalu.
pre 9 sati 23: 20
U tekućoj sezoni zabeležio je 36 nastupa, ali je često ulazio sa klupe, što je uticalo na njegovu minutažu i kontinuitet igre. Zbog toga se sve glasnije govori o mogućem rastanku sa klubom iz Bergama, a naredni prelazni rok mogao bi da donese novi zaokret u njegovoj karijeri.
pre 9 sati 22: 58
Sutra od 21.00 igra se drugo polufinale elitnog takmičenja, a sastaju se Atletiko Madrid i Arsenal.
Ostavite komentar