14.07.2023 22:15
Radulović i Čumić za prvu pobedu Vojvodine na pripremama: Mura pala pred "starom damom" FK Vojvodina

Fudbaleri Vojvodine su upisali pobedu na poslednjoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Sloveniji, pošto su nakon pet vezanih nerešenih duela uspeli da savladaju Muru sa 2:1 (1:1).

Izabranici Radoslava Bataka su tokom čitavog pripremnog perioda bili bez trijumfa, ali i bez poraza, sve do danas kada su u 84. minutu uspeli da dođu do prednosti i održe je do kraja.

Novajlija u dresu novosadskog tima, Andrija Radulović, u strelce se u pisao već nakon dva minuta igre i doveo svoj tim u vođstvo. Međutim, Mura je izjednačila desetak minuta kasnije preko Kaija Cipota.

Delovalo je da će se susret završiti bez pobednika, ali onda je na scenu stupio Nikola Čumić i pogotkom pet minuta pre isteka regularnog dela utakmice doneo prvi trijumf svom timu.

Podsetimo, Vojvodinu očekuje dvomeč sa Apoelom u kvalifikacijama za Ligu konferencija.