Čumić i Baraj presudili Voždovcu: Vojvodina izborila četvrtu poziciju

Autor: Mateja Petković

29.04.2023 21:01
Čumić i Baraj presudili Voždovcu: Vojvodina izborila četvrtu poziciju MN Press

Vojvodina je pobedom nad Voždovcem 2:0 (1:0) na "Karađorđu" u trećem kolu plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije sačuvala četvrtu poziciju i dobre šanse da se naredne sezone nađe na međunarodnoj sceni.

Izabranici Radoslava Bataka su na ovaj način uspeli da se "iskupe" za remi u Kragujevcu (2:2) iz prošlog kola, što je i bio cilj.

Domaći su do vođstva došli u 30. minutu, kada se jedan od najboljih igrača "stare dame", Nikola Čumić, odlično snašao pred protivničkim golom i pogodio za 1:0.

Pitanje pobednika definitivno je rešio rezervista, Iv Baraj u 80. minutu. Odigrao je brzonogi ofanzivac dupli pas sa Nemanjom Nikolićem, a potom levom nogom poslao loptu u mrežu Voždovčana i postavio konačan rezultat - 2:0.

Podsetimo, Vojvodinu u četrvtak očekuje duel sa niškim Radničkim u okviru četvrtfinala Kupa Srbije.

Mozzart Bet Superliga Srbije, 33. kolo

PLEJ-OF

Novi Pazar - Radnički 1923 0:1 (0:0)
/Zorić 68/

Vojvodina - Voždovac 2:0 (1:0)
/Čumić 30, Baraj 80/

Crvena zvezda - Čukarički 17.00 (TV Arena 1 Premium)

TSC - Partizan 19.00 (TV Arena 1 Premium)

Mozzart Bet Superliga Srbije, 33. kolo PLEJ-OF Subota Novi Pazar - Radnički 1923 0:1 (0:0) /Zorić 68/ Vojvodina - Voždovac 19.00 (TV Arena sport 2) Nedelja Crvena zvezda - Čukarički 17.00 (TV Arena 1 Premium) Ponedeljak TSC - Partizan 19.00 (TV Arena 1 Premium)