(KRAJ) Crvena zvezda - Železničar 3:0: Ubedljiva pobeda crveno-belih

Autor: Kosta Simetić

14.04.2024 18:55
Jedan od duela na meču Crvena zvezda - Železničar MN Press
Jedan od duela na meču Crvena zvezda - Železničar

Crvena zvezda nadigrala je na svom terenu ekipu Železničara iz Pančeva 3:0 (1:0) u poslednjem, 30. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.

Crvena zvezda - Železničar 3:0 (1:0)

Stadion: "Rajko Mitić"
Sudija: Danilo Nikolić
Strelci: /Ivanić 45, Endiaje 72, Olajinka 86/

Crvena zvezda: Glazer – Mijailović, Spajić, Dragović (od 60. Dragović), Rodić – Stamenić, Hvan (od 80. Knežević) – Bukari (od 60. Šljivić), Ivanić (od 70. Katai), Olajinka – Endijaj (od 80. Kraso).

Železničar: Mijatović – Obradović, Balaž, Stanković (od 89. Gajić) - Maisa, Đorđević, Knežević (od 58. Grgić), Kovačević (od 58. Maks), Hajdin (od 69. Trifunović) - Romanić, Pavlov (od 58. Jovanović).

(UŽIVO) Crvena zvezda - Železničar

14.04.2024. 18:56

Kraj utakmice

Sve je gotovo na "Marakani", Crvena zvezda je slavila 3:0.

14.04.2024. 18:51

86. minut: GOOL! Olajinka overava pobedu

Oduzela je Zvezda loptu na sredini terena, Šljivić je dodao do Olajinke, a ovaj je imao oregršt opcija. Rešio je da šutira i ta odluka se ispostavila kao ispravna.

14.04.2024. 18:43

79. minut: Velika prilika za Zvezdu

Sjajno su kombinovali Katai i Endiaje, a onda je Zvezdin "Magiko" odlično šutirao, ali ponovo stativa spašava goste.

14.04.2024. 18:37

72. minut. GOOOL! Endiaje na pravom mestu

Samo što je ušao u igru, Katai je veoma precizno centrirao sa desne strane a na pravom mestu bio je Šerif Endiaje.

14.04.2024. 18:28

63. minut: Bez šansi u drugom delu

Drugo poluvreme počelo je slično kao i prvo, bez puno šansi, Zvezda uglavnom drži loptu u svojim nogama, ali sa njom nije dovoljno konkretna.

14.04.2024. 17:51

Poluvreme, Endiaje pogodio stativu

Endiaje je u poslednjim sekundama prvog poluvremena pogodio stativu, koja je spasila goste. Zvezda je u poslednjih 15 minuta prvog poluvremena počela da stvar prilike, a jednu od njih pretvorila je u gol.

14.04.2024. 17:48

45. minut: GOOL! Ivanić pogađa za vođstvo Zvezde

Sjajan centaršut uputio je Osman Bukari sa levog boka, a Ivanić je glavom poslao iza leđa Mijatovića za početnu prednost domaćina.

14.04.2024. 17:34

31. minut: Najbolja prilika na utakmici

Jako dobar pas Olajinke u prostor, Ivanić je izmakao odbrani gostiju, a onda je šutirao i za malo bio neprecizan.

14.04.2024. 17:27

25. minut: Zvezda imala dva kornera, ali bezopasna po gol

Nema golman Železničara, Milan Mijatović, posla na startu ove utakmice. Zvezda je imala dva kornera, ali nije došla do neke velike prilike.

14.04.2024. 17:08

6. minut: Prva šansa za Zvezdu

Napala je Zvezda po desnoj strani, Mijailović je uputio dobar centaršut, ali Olajinka iz neposredne blizine nije dovoljno jako zahvatio loptu koja je na kraju otišla pored gola.

14.04.2024. 17:03

Počeo je meč

Počeo je meč na "Marakani", prvi napad imala je gostujuća ekipa.

14.04.2024. 16:26

Prethodni meč Zvezde i Železničara

U prvom delu sezone, kada je domaćin bila ekipa iz Pančeva, Zvezda je uspela da slavi 2:1 i a pobedonosni gol postigao je Jovan Mijatović u 16. minutu.

14.04.2024. 16:24

Milojević pred Železničar

"Očekuje nas teška utakmica, kao i sve prethodne u prolećnom delu prvenstva. Pred nama je poslednji meč u regularnom delu šampionata. Promenom trenera Železničar je zaigrao u drugom sistemu. Gospodin Dobrašinović je to već dobro pokazao dok je bio trener Novog Pazara. Odličan je taktičar, sigurno da nam neće biti lako. Očekujemo jako tešku utakmicu", rekao je Vladan Milojević.

14.04.2024. 16:46