(KRAJ) Železničar - Crvena zvezda 1:2: Mijatović spasio crveno-bele u Pančevu

11.11.2023 19:55
(KRAJ) Železničar - Crvena zvezda 1:2: Mijatović spasio crveno-bele u Pančevu MN Press

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Železničar iz Pančeva u 15. kolu MozzartBet Superlige Srbije 2:1 i to posle preokreta.

Slavlje crveno-belima doneli su rezervisti Mirko Ivanić i Jovan Mijatović koji su pogađali i tako verovatno sačuvali posao Baraku Baharu.

Železničar - Crvena zvezda 1:2 (1:0)

Stadion: SRC Mladost
Sudija: Marko Ivković
Strelci: Romanić u 16. minutu za Železničar i Ivanić u 61. i Mijatović u 76. minutu za Crvenu zvezdu

Železničar: Živković - Lakićević, Balaž (od 9. Gajić), Stanković, Konatar - Grgić (68. Šušnjar), Pantelić (83. Purtić) - Romanić, Đorđević (83. Jovanović), Hajdin - Pavlov (68. Knežević).

Crvena zvezda: Popović - Điga, Dragović, Rodić (od 46. Nikolić) - Nedeljković, Kanga, Kangva (55. Ivanić), Lučić (79. Hvang) - Katai (55. Bukari) - Olajinka, Endijaj (od 46. Mijatović).

(UŽIVO) Železničar - Crvena zvezda

11.11.2023. 19:54

Kraj

Gotova je utakmica u Pančevu. Crvena zvezda je slavila 2:1 golovima rezervista Ivanića i Mijatovića.

11.11.2023. 19:58

Pobedonosni gol Mijatovića

11.11.2023. 19:47

76. minut: GOOL! Mijatović za vođstvo Zvezde

Jovan Mijatović donosi prednost Crvenoj zvezdi 2:1 pogotkom u 76. minutu. Mladi napadač crveno-belih najbolje se snašao na centaršut Kange iz prekida.

11.11.2023. 19:49

Pogledajte gol Mirka Ivanića

11.11.2023. 19:22

61. minut: GOOL! Ivanić poravnava na 1:1

Lepo je Ivanić iz drugog plana došao do lopte, mirno ušao u kazneni prostor i odlično poslao loptu u gol Pančevaca.

11.11.2023. 19:15

54. minut: Nove izmene Bahara

Iz igr esu izašli Katai i kangva, a na teren su kročili Ivanić i Bukari.

11.11.2023. 19:06

46. minut: Dve izmene Bahara

Počelo je drugo poluvreme. Uz dve izmene Baraka Bahara. U igri su Nikolić i Mijatović, umesto Endijaja i Rodića.

11.11.2023. 18:50

Poluvreme

Železničar zasluženo vodi na poluvremenu.

11.11.2023. 18:45

Pogledajte gol Železničara

11.11.2023. 18:18

16. minut: GOL! Romanić pogodio glavom

Katastrofalna defanziva Crvene zvezde. Đorđević je prelako došao u poziciju da centrira, a zaboravljeni Romanić ju je rutinski glavom smestio iza leđa Popovića.

11.11.2023. 18:06

1. minut: Počela je utakmica

Kotrlja se lopta u Pančevu, Zveda je odmah krenula u napad.