Zanimljivo je da idealnom timu nema Unaia Simona i Pau Kubarsija zvanično najboljeg golmana turnira i najboljeg mladog igrača Mundijala. Ipak, ukusi se razlikuju, a FIFA je rekla svoje.
Srpski bokser Filip Stanojević izjavio je danas da on i svi u reprezentaciji Srbije sa optimizmom dočekuju predstojeće Evropsko omladinsko prvenstvo, koje će biti održano u Loznici od 11. do 22. avgusta.
Napredak osvojio "Karađorđe", Jovanović udelio "fenjer" ekipi Mladosti GAT
komentari (0)
Autor: TV Arena sport
01.03.202315:52
MN Press
Napredak je podigao glavu, novi trener Dragan Perišić je startovao pobedom nad Radničkim iz Niša, a ta tri boda "oplodio" je i u Novom Sadu jer je u 24. kolu Mozzart bet Superlige pobeđen i Mladost GAT 1:0 (1:0). Kruševljani su bili nešto bolji rival u dosta dobrom meču sa mnogo prilika, a presudio je Stefan Jovanović u ranoj fazi meča.
Mladost je ovim porazom preuzela "fenjer" od Radnika u Mozzart bet Superligi, pobedu u Humskoj nad Partizanom nisu uspeli da valorizuju jer su nanizali tri vezana poraza od TSC, Novog Pazara i Kruševljana.
Napredak je bolje otvorio meč na "Karađorđu" i poveo je već u 10. minutu kada je Stefan Jovanović postigao lep pogodak. Mogli su gosti iz Kruševca da uvećaju prednost, ali Čečarić, Matić i Bastajić nisu uspevali da matiraju Milojevića.
Drugi deo meča je bio atraktivan, ređale su se šanse na obe strane, pogađele su se stative i prečke. Samo je Čečarić propustio tri odlične prilike da Napretku omogući uvećanje prednosti, dok je na drugoj strani blistao Petrić braneći zicer Mituljikića, pa udarce Del Bela. Pokušao je domaćin sve da izbegne poraz, ali danas nisu imali raspooženog strelca, pa su solidna igra i veliki angažman ostali bez nagrade.
Zanimljivo je da idealnom timu nema Unaia Simona i Pau Kubarsija zvanično najboljeg golmana turnira i najboljeg mladog igrača Mundijala. Ipak, ukusi se razlikuju, a FIFA je rekla svoje.
Fudbaleri Partizana će u četvrtak odigrati prvi evropski meč u novoj sezoni protiv luksemburške Une Štrasen, ali će stadion u Humskoj biti delimično zatvoren zbog kazne UEFA.
Teško je osporiti da Svetsko prvenstvo nije bilo uspešno - čak i nakon presedana kada je američki predsednik Donald Trump intervenisao i doveo u pitanje integritet turnira.
Ovogodišnje Svetsko prvenstvo ima rekordne 104 utakmice, nakon što je FIFA proširila takmičenje na 48 reprezentacija. Do kraja turnira, predsednik FIFA Gianni Infantino prisustvovaće gotovo polovini svih mečeva.
Napredak i Spartak odigrali su 1:1 (1:0) u meču 25. kola Mozzart bet Superlige Srbije. Domaćin vodio evrogolom Đekovića, izjednačio Bijelović iz penala.
Napredak je sa novim trenerom Draganom Perišićem pobedio Radnički iz Niša 2:0 (0:0) u prvom meču 23. kola Mozzart Bet Superlige. Strelci su bili Šarić i Bastajić.
Ostavite komentar