pre 16 minuta 09: 15
Crvena zvezda sprema završni udarac "načetom" Linkolnu: "Delije" drhte zbog Arnautovića
Prvak Srbije, protiv ekipe sa Gibraltara, igra revanš drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.
Srpski fudbaler Lazar Samardžić (21), koji poslednje dve sezone brani boje Udinezea, nalazi se na pragu prelaska u Inter. Kako javlja dobro obavešteni italijanski insajder Fabricio Romano, "neroazuri" poslali su ponudu Udinezeu vrednu 15 miliona evra i Đovanija Fabijana za mladog vezistu, koji je ove godine izabrao da nastupa za Srbiju umesto Nemačke, gde je igrao u mlađim reprezentativnim selekcijama.
Podsetimo, Udineze bi u ovom transferu dobro zaradio, pošto je pre dve sezone doveo Samardžića iz Lajpciga za svega tri miliona evra, pa ostaje da se vidi kakve su dalje namere italijskog kluba sa nekašnjim igračem Herte, koji je navodno prihvatio uslove Intera.
Podsetimo, odlaskom Marsela Brozovića, otvorila se pozicija u Interu, a slavni italijanski velikan odlučio je da sredstva od transfera italijanskog fudbalera uloži u dolazak Srbina.
Lazar Samardžić je poslednje dve sezone fudbalski stasavao u Udinama, na 63 meča je postigao po sedam golova i asistencija i u prethodnih godinu dana visoko se pozicionirao na tržištu u Italiji, jer su interes uz Inter pokazali Milan, Napoli i Lacio.
Grupna faza Evropskog fudbalskog prvenstva za žene 2025 (WEURO), koja se nedavno završila, definitivno je ispisala istoriju zbog rekordne posećenosti.
Sezonske karte za utakmice najpoznatijih fudbalskih klubova u regionu uveliko se prodaju, a cene se kreću od 15 do čak 3.000 evra, u zavisnosti od toga da li ste smešteni na običnom ili VIP mestu na tribinama.
U vreme kada elitni evropski klubovi naplaćuju više od hiljadu evra za sezonske karte, Bayern München ima potpuno suprotnu filozofiju. Njihova najjeftinija sezonska karta za stajaća mesta je 170 evra
Transfer Andrije Maksimovića vredan 14 miliona evra, istakao je činjenicu da region ima vrlo jasnu ekonomsku specijalizaciju, proizvodnju fudbalskih talenata.
Vasilije Micić potpisao je trogodišnji ugovor od 18 miliona evra, vrativši se tako u Evroligu. Ovaj ugovor učinio ga je jednim od najplaćenijih igrača u predstojećoj sezoni.
08.08.2023 21: 04
Fudbaler Udinezea i srpski reprezentativac Lazar Samardžić odradiće u četvrtak medicinske preglede, a potom će potpisati višegodišnji ugovor sa milanskim klubom.
04.07.2023 10: 55
Srpski reprezentativac Lazar Samardžić na vrlu je liste prioriteta Intera.
30.03.2025 20: 05
Lider Serije A slavio protiv gostiju iz Udina 2:1 (2:0) u 30. kolu.
09.02.2025 10: 43
Fudbaleri Našpolija imaju priliku da pobedom nad Udinezeom u okviru 24. kola Serija A pobegnu drugoplasiranom Interu na na šest bodova prednosti, budući da ekipa iz Milana svoj meč protiv Fiorentine igra tek u ponedeljak (20.45, TV Arena 2 Premium).
pre 17 minuta 09: 15
Prvak Srbije, protiv ekipe sa Gibraltara, igra revanš drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.
pre 42 minuta 08: 50
Dva MLS kluba vode bitku za potpis nemačkog fudbalera.
pre 1 sat 08: 25
Rumunski trener i prvi čovek milanskog kluba stali zajedno pred medije.
pre 1 sat 08: 00
Predsednik španskog kluba, Martin Pelaes, potvrdio ponudu srpskom fudbaleru.
Ostavite komentar