Izvor: Tanjug

16.12.2023 18:42
Prekid na meču Bornmut - Luton Tanjug/Steven Paston/PA via AP
Prekid na meču Bornmut - Luton

Utakmica Premijer lige između Bornmuta i Lutona prekinuta je danas u 65. minutu pošto je na terenu kolabirao kapiten gostiju Tom Lokjer.

Velšanin se srušio na centru terena, posle čega su mu odmah u pomoć stigle medicinske ekipe. Sudija Sajmon Huper je poslao timove u svlačionice, a nekoliko minuta kasnije su stigle ohrabrujuće vesti.

"Lokjer je budan i priseban", istakli su doktori Bornmuta, a preneli engleski mediji.

Lokjeru (29) ovo nije prvi put da je kolabirao na terenu. Isto mu se dogodilo u maju u plej-ofu za plasman u Premijer ligu kada je Luton igrao protiv Koventrija.

Tada je utvrđeno da ima aritmiju, ali mu je posle operacije dozvoljeno da nastavi da se bavi fudbalom. Posle incidenta je objavljeno da Bornmut i Luton danas neće nastaviti meč. Pre prekida rezultat je bio 1:1.