pre 1 sat 00: 01
Prvo, pa muško za Janika Sinera u finalu Indijan Velsa: Medvedev opet izvisio za titulu
Italijanski teniser sada ima još veću nisku Masters titula.
Oriol Romeu će dočekati da debituje za prvi tim Barselone. Doduše, čekao je 12 godina na tu priliku. Defanzivni vezni igrač je napustio Đironu, prošao je lekraske preglede i potpisaće dvogodišnji ugovor sa Kataloncima.
Sada 31-godišnji veliki talenat "La Masije" pre 12 godina, čekala se prekomanda u prvi tim, a onda je neočekivano za 4,6 miliona evra bio prodat Čelsiju. I nije mu odmah legla Premijer liga, išao je napozajmice u Valensiju, pa Štutgart da bi ga 2015. godine "plavci" prodali Sautemptonu za sedam miliona evra.
U dresu "svetaca" se "namestio", igrao je sedam sezona, odigrao 239 mečeva uz sedam golova i četiri asistencije. Prošlog leta se vratio u Španiju, Đirona je dobila mnogo sa njim i posle 34 meča i dva gola stigao je poziv Barselone. Dva katalanska kluba su postigli dogovor i Romeu će pokušati da se nametne treneru Ćaviju Ernandezu, koji ga odlično poznaje.
Katalonci su u ovom prlaznom roku doveli bez obeštećenja Ilkaja Gundogana (Mančester siti), Injiga Martineza (Atletik Bilbao), a za Vitora Rokea (Palmeiras) platili su 30 miliona evra sada i još toliko će platiti za godinu dana. Romeu je broj "četiri", što nagoveštava da će Frank Kesi napustiti klub i vratiti se u Italiju, mnogo kažu u Inter.
Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
19.03.2024 17: 38
Ćaviju Ernandezu, treneru Barselone preti kazna od tri meča pauze zbog isključenja na derbiju sa Atletiko Madridom i verovatnoća da ne može da sedi na klupi u "El Klasiku" protiv Real Madrida koji se igra 21. aprila na "Santijago Bernabeu"
21.01.2024 10: 20
Real dočekuje Almeriju (16.15, TV Arena 2 Premium), a Barselona gostuje Betisu u Sevilji (18.30, TV Arena 2 Premium).
17.01.2024 18: 08
Trener Barselone Ćavi Ernandez istakao je da uživa poverenje predsednika Đoana Laporte i uprave.
25.12.2023 16: 03
Mladi napadač Atletiko Paranensea Vitor Roke u sredu stiže u Barselonu i stavlja se na raspolaganje treneru Ćaviju Ernandezu.
YouTube
pre 4h
YouTube
pre 5h
pre 1 sat 23: 42
Veleobrt u slučaju spasavanja ili otmice (ako ko gleda) fudbalerki zemlje koja trpi vojne udare Izraela i SAD.
pre 1 sat 23: 07
Tim koji je izbacio srpskog šampiona iz Lige Evrope, pokušava doći do plasmana u Ligu šampiona.
pre 2 sata 22: 51
Stari funkcionerski lisac porazio protivkandidata Viktora Fonta.
pre 2 sata 22: 41
Okončani su današnji mečevi u Seriji A...
Ostavite komentar