La Liga

Kako Siti dovodi, tako i šalje igrače: Klaudio Ečeveri do kraja sezone na pozajmici u Đironi

komentari (0)

Izvor: Tanjug

18.01.2026 16:10
Klaudio Ečeveri u dres "građana" PATRICIA DE MELO MOREIRA / AFP / Profimedia
Klaudio Ečeveri u dres "građana"

Fudbaler Mančester sitija Klaudio Ečeveri igraće do kraja sezone na pozajmici u Đironi, saopštio je danas španski klub. 

"Građani" su završili dva značajna poslovanja ovog zimskog prelaznog roka, nakon što su na "Etihad" stigli Antoan Semenjo, a ubrzo za njim i Mark Gei. Ipak, došao je red da se dubok roster malo "rasčisti", zbog čega je Argentinac i otišao putem La Lige

 

 

Ečeveri je u Mančester siti stigao 2024. godine iz River Plate, a 20-godišnjak je za prvi tim engleskog kluba odigrao samo tri utakmice, pošto je prvi deo ove sezone proveo na pozajmici u Bajer Leverkuzenu.

On odlazi iz ekipe koja trenutno kaska sedam bodova za Arsenalom, koji je lider na tabeli Premijer lige. Sa druge strane, fudbaleri Đirone se trenutno nalaze na devetom mestu na tabeli La Lige sa 24 boda. 

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija