pre 13 minuta 13: 38
Sada je stvarno kraj: Vlahović napušta Juventus!
Sastanak između čelnika kluba i Srbina nije prošao dobro...
Četvrtfinale Mozzart Kupa Srbije donosi zanimljive mečevce i neuobičajenu situaciju, među osam najboljih ekipa nalazi se čak pet klubova iz Prve lige Srbije, dok su samo tri predstavnika iz Superlige. To dodatno daje posebnu draž završnici najmasovnijeg fudbalskog takmičenja u Srbiji, jer mnogi timovi upravo u Kupu vide veliku šansu da naprave istorijski rezultat.
Program četvrtfinala počinje danas kada se igraju tri utakmice. Jedinstvo sa Uba dočekuje Zemun, dok će Grafičar u Beogradu igrati protiv Mačve. Posebna pažnja biće usmerena ka Novom Sadu, gde Vojvodina na svom"Karađorđu" dočekuje Trajal iz Kruševca.
Za "lale" ovaj meč dolazi u osetljivom trenutku, pošto je ekipa Miroslava Tanjge zabeležila dva uzastopna iznenađujuća poraza u Superligi, od Novog Pazara na domaćem terenu i Železničara iz Pančeva u gostima, pa sada traži popravni. Upravo zbog toga duel sa Kruševljanima ima dodatnu težinu, jer u novosadskom klubu Kup Srbije vide kao veliku priliku za trofej, pa bi plasman u polufinale mogao da vrati, pomalo poljuljano samopouzdanje ekipi.
Poslednji, četvrti meč četvrtfinala igra se sutra, kada će Novi Pazar dočekati Crvenu zvezdu. Taj duel već sada se izdvaja kao najveći derbi ove faze takmičenja, s obzirom na formu Pazara od dolaska Nenada Lalatovića i kvalitet aktuelnog šampiona Srbije.
Sve utakmice četvrtfinala Kupa Srbije možete pratiti na kanalu TV Arena Premium 1.
Mozzart Kup Srbije, 1/4 finale
SREDA.
Jedinstvo UB - Zemun 13.00 (A1P)
Vojvodina - Trajal 15.30 (A1P)
Grafičar - Mačva 18.00 (A1P)
ČETVRTAK
Novi Pazar - Crvena zvezda 14.45 (A1P)
Od svetskog prvenstva u fudbalu 2026. deli nas još samo nešto više od nedelju dana.
Fudbalski i politički projekat Viktora Orbana u Mađarskoj, dug 16 godina, počinje da se raspada nakon njegovog izbornog poraza, ostavljajući iza sebe snažno državno finansiran sistem sa brojnim kontroverzama i neostvarenim ciljevima.
Fudbal se gledao ranije, gledaće se i kasnije. Medijska industrija sada samo intenzivnije monetizuje sadržaje u kojima vidi najveću vrednost.
Kada je David Beckham 2007. potpisao ugovor s LA Galaxyjem, malo ko je obraćao pažnju na jednu klauzulu zakopanu u pravnom dokumentu.
Doping je u sportu decenijama imao jasan poslovni status. Bio je reputacioni rizik, pravni problem, PR katastrofa i razlog zbog kojeg se ruše karijere, brišu rekordi i oduzimaju medalje. Sada prvi put ima i berzanski tiker. To je najvažnija promena u priči o Enhanced Gamesu.
14.05.2026 01: 51
Emocije nisu mogli da sakriju ni jedni ni drugi.
14.05.2026 00: 23
Teško mu je pao gubitak trofeja.
14.05.2026 00: 02
Strateg crveno-belih nije mogao da sakrije emocije.
13.05.2026 23: 43
Utakmica kakva se retko viđa u srpskom fudbalu.
pre 14 minuta 13: 38
Sastanak između čelnika kluba i Srbina nije prošao dobro...
pre 36 minuta 13: 16
Ovome se zaista niko nije nadao.
pre 1 sat 12: 24
Ponikao je u redovima aktuelnog dvostrukog uzastopnog evropskog šampiona.
pre 1 sat 12: 07
Na teritoriji FSRZS izabrani su sledeći predsednici okružnih saveza: Zlatiborski okrug: Bojan Marković, Raški: Momir Stevanović, Moravički: Milorad Stevanović, Mačvanski: Željko Stanić, Kolubarski: Vojkan Kokošar, Podunavski: Goran Lazić, Šumadijski: Ivana Mumalo, Braničevski: Vesna Đorđević i Grad Kragujevac: Petar Tankosić.
Ostavite komentar