
pre 17 minuta 22: 03
Radnički bolji od Mladosti u Nišu: TSC preživeo Radnik
Prva pobeda Nišlija ove sezone, golman TSC-a spasio Topolčane u Surdulici.
Reprezentativci Srbije u streljaštvu Zorana Arunović i Damir Mikec učestvovaće na Svetskom kupu u Buenos Ajresu. Streljačkli savez Srbije podseća da sutra u Buenos Ajresu počinje ovogodišnja serija Svetskih kupova. Na programu će biti sve olimpijske discipline (pištolj, puška, glineni golubovi), a učestvovaće strelci iz 45 zemalja.
Mikec će nastupiti u četvrtak, pošto će kvalifikacije i finale pojedinačnog muškog takmičenja vazdušnim pištoljem biti održane u kasnim popodnevnim časovima po centralnoevropskom vremenu. Prijavljena su 46 strelca iz 17 zemalja.
Zorana Arunović će u pojedinačnom takmičenju učestvovati 8. aprila. Poslednjeg dana turnira, 10. aprila, Zorana Arunović i Damir Mikec će startovati u disciplini u kojoj su olimpijski prvaci - u takmičenju miks parova.
U vreme kada elitni evropski klubovi naplaćuju više od hiljadu evra za sezonske karte, Bayern München ima potpuno suprotnu filozofiju. Njihova najjeftinija sezonska karta za stajaća mesta je 170 evra
Transfer Andrije Maksimovića vredan 14 miliona evra, istakao je činjenicu da region ima vrlo jasnu ekonomsku specijalizaciju, proizvodnju fudbalskih talenata.
Vasilije Micić potpisao je trogodišnji ugovor od 18 miliona evra, vrativši se tako u Evroligu. Ovaj ugovor učinio ga je jednim od najplaćenijih igrača u predstojećoj sezoni.
Pobednik Tour de Francea dobija pola miliona evra. Kolikim se iznosima nadaju ostali biciklisti?
Kad Brad Pitt postaje F1 vozač na filmskom platnu, granice između stvarnosti i fikcije počinju da se brišu, a pitanja kakav bi zapravo trebao da bude idealan vozač Formule 1 dobijaju novu dimenziju.
09.03.2025 13: 07
Srpska reprezentativka u streljaštvu Zorana Arunović napravila je još jedna veliki uspeh budući da je na Evropskom prvenstvu vazdušnim oružjem osvojila srebrnu medalju.
24.02.2025 10: 45
U konkurenciji vazdušna puška miks, titulu su osvojili Aleksa i Iva Rakonjac iz kluba Pančevo 1813 sa 628 krugova, a srebro je osvojio drugi tim kragujevačkog "Čika Mate".
12.08.2024 20: 52
Damir Mikec i Zorana Arunović obratili se naciji sa balkona zgrade Skupštine grada.
02.08.2024 02: 08
Za razliku od Zorane Arunović, koja se vratila u Beograd, Damir Mikec je ostao u Parizu
pre 6 sati 15: 49
Ekipnu medalju Srbiji je doneo tim u sastavu Marko Ivanović, Milenko Sebić i Lazar Kovačević. Odličje u francuskom gradu Šatoruu je druga uzastopna evropska bronza za muški tim u trostavu.
25.07.2025 10: 18
Za najboljeg igrača turnira izabran je Španac Granados, dok je prvi golman Grk Zorzatos, a najbolji strelac Kanađanin Di Souza sa 26 golova.
24.07.2025 16: 50
Vaterpolisti Španije novi su šampioni sveta u vaterpolu jer su u finalu pobedili Mađarsku 15:13 (5:5, 2:1, 2:4, 6:3).
24.07.2025 16: 00
Vicešampioni iz Dohe prošle godine, ipak, trijumfom završili takmičenje u Singapuru.
Ostavite komentar