
pre 5 minuta 11: 12
Nikola Topić nastavlja da "kupuje" minutažu u Oklahomi: Srbin skrenuo pažnju i protiv Indijane
Srpski košarkaški reprezentativac rešen da obezbedi mesto u timu naredne sezone.
Direktor Arena Channels Group, Nebojša Žugić, prisustvovao je Aktivu direktora svih ustanova obrazovanja na Opštini Novi Beograd.
Na skupu su učestvovali predstavnici 20 osnovnih škola, šest srednjih škola i predškolske ustanove "11 april" koji predstavljaju 30.000 dece sa Novog Beograda.
Tim povodom gospodin Nebojša Žugić se obratio okupljenima, poručivši im da mu je izuzetno drago da akciju "Moje pravo da biram sport" pokreće sa Novog Beograda jer ne postoji bolje mesto od onoga gde su okupljeni - sa Opstine Novi Beograd.
Direktor Arena Channels Group je pozvao prisutne da svi zajedno ulože napore da decu vrate sportu i izvedu ih na pravi put i od njih naprave zdrave ljude.
Aleksandar Barbul
Pogledaj galeriju
Aleksandar Barbul
Pogledaj galeriju
Aleksandar Barbul
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
31.07.2023 20: 33
Generalni direktor Arena Channels Group Nebojša Žugić potpisao je Memorandum o razumevanju sa liderskom kompanijom u Kraljevini Bahrein u oblasti sporta i medija KhK sports W.L.L. Ova saradnja ima za cilj zajednički rad na obostranoj promociji sporta, turizma i kulture dveju zemalja, sa posebnim radom na popularizaciji borilačkih sportova.
20.03.2023 11: 41
Na srpskom tržištu do sada nije postojalo ništa slično što bi objedinilo iskustvo na smart televizorima, računarima, tabletima i mobilnim telefonima.
03.04.2025 15: 49
Prvi put u zemljama Zapadnog Balkana, sav sportski sadržaj se prikazuje u okviru kanala jedne medijske kuće, Arena Channels Group, na čijem čelu je već skoro sedam godina gospodin Nebojša Žugić.
27.02.2025 13: 42
"Telekom Srbija" i TV Arena sport produžili su u četvrtak ugovor o saradnji sa Bokserskim savezom Srbije i to 10 dana uoči početka Svetskog prvenstva za žene, koje se se organizovati u Nišu.
31.05.2025 21: 29
Ministar sporta Zoran Gajić i ministar sporta Ruske Federacije Mihail Degtjarev potpisali su danas u Palati Srbija Memorandum o saradnji u oblasti fizičke kulture i sporta.
30.04.2025 15: 13
Saradnja Ministarstva sporta, Antidoping Agencije Republike Srbije i Arena Channels Group u kampanji "Reci NE dopingu"
16.04.2025 15: 48
Minulog vikenda odigrani 176. "večiti derbi" u kojem su fudbaleri Crvene zvezde nakon velikog preokreta savladali Partizan u prvom kolu plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije, oborio je sve rekorde i tog dana bio ubedljivo najgledaniji sadržaj u državi.
03.04.2025 15: 49
Prvi put u zemljama Zapadnog Balkana, sav sportski sadržaj se prikazuje u okviru kanala jedne medijske kuće, Arena Channels Group, na čijem čelu je već skoro sedam godina gospodin Nebojša Žugić.
Ostavite komentar